O HUI

Ár:   76 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   76 500 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Ennek a krémnek a komponensei jelentősen segítenek javítani a bőr anyagcseréjét, mivel hatékonyan stimulálják a bőrt. Így növelik a bőr tömörségét és rugalmasságát, amitől csökkennek az öregedés látható jelei. Segít összehúzni a tág pórusokat, amitől a bőr fiatalabbnak és egészségesebbnek hat.

marryjane

2017. április 12.

Pici mintát rendeltem belőle kb. 1 éve. Azóta elővettem, mondván most már kipróbálom. Teljesen megfeletkeztem róla.
Rákentem az arcomra, mint arcmaszk, aztán láttam, hogy hidratáló. Jó sokáig fenn is hagytam. A bőröm pihe-puha, élettel teli lett. Valószìnű nem venném meg teljes áron, de azért jó volt kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.