Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   egészségügyi ellátó bolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Reddiamond, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   egészségügyi ellátó bolt
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Széles spektrumú kézfertőtlenítő gél hidratálókkal, vitaminnokkal és öregedés gátlókkal.

Összetevők: Ethyl Alcohol, 1-Propanol, Isopropyl Alcohol, Moisturizers, Emollients, Tocopheryl Acetate,  Panthenol, Bisabolol, Gelling Agents

Reddiamond

2016. március 15.

Reklám mintát kaptam, mely kis tubusos (30ml), így könnyen magamal tudom hordozni. Alkoholos illata van, mivel egészségügyi területen való használatra tervezték, jobban megbízom benne, mint a sima kézfertőtlenítőkben. Bár nagyon ritkán használom, mert tudom, hogy a kézfertőtlenítők tartós használata nem túl előnyös .... szal csak ha úton vagyok és olyan helyre nyúlok, ami után úgy érzem, hogy használnom kell.... Egyébként erősen szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.