O HUI

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Little, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rendkívül tápláló, szuper hidratáló krém, amely összetevői révén nagyon gyorsan képes talpraállítani a bőrt, visszaadva teltségét, rugalmasságát.

Az rH-DSCP TM révén az ún. titkos kollagén vagy más néven 'baby kollagén' termelését próbálja serkenteni a bőr rétegeiben. A ráncokat csökkenti, pótolja a nedvességet, láthatóan növeli a bőr életerejét, feszességét. Éjjelre és nappalra egyaránt ajánlott. Éjjelre a termékcsalád Cell-Lab Ringer tagjával kiegészítve egy intenzív kezelést is adhatunk a fáradt/vízhiányos bőrünknek, Ringer ill. Cream aránya 1:2.

andrea91

2016. június 10.

Több kategóriával fejjebb van az eucerinnél valójában, és szeritnem az "ázsiai" mint olyan, krémek terén, nem jelenti azt hogy rosszabb mint a nyugati kencék, sőt...
A termék maga, hát nekem olyan semmi extra, legalábbis az én kedvenc (ázsiai:)) krémjeimhez képest. Egy üres ígéretekkel teli vichynél persze jobb, de ebben az árkategóriában vannak szerintem jobban muzsikáló termékek a koreaiaknál.
Egyébként nem irritált meg semmi ilyesmi, hidratál is, de ennyi. Én egy 10-es minta csomagot fogyasztottam el belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Little

2016. április 16.

A termékcsaládnak számos tagját próbáltam és használom. Egy pillanatra sem merül fel bennem, hogy ez egy ázsiai termék, simán ott lehetne az Eucerin és a Vichy között a polcokon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 16.