Egyéb

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. november 11.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szépítő eszközök

A termék 100% tiszta, puha és szálmentes pamutból készült.

HCHB11Cl11

2019. november 10.

Olcsó, vastag, megfelelő vattakorong. Talán túlságosan tartja a nedvességet, lehetne puhább is, vagy legalább két oldalú. Én csak arctisztításhoz használtam. Nem foszlik könnyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Vicus

2018. július 10.

Árához képest meglehetősen puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Árához képest meglehetősen puha.

cooleva

2017. április 18.

Picit foszlik, de ettől független nagyon jó, szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Picit foszlik, de ettől független nagyon jó, szerintem.

KuliKali

2016. október 31.

Most őt használom,olcsó,foszlik de legalább puha és elég vastag. Nem ázik áát és tocsog a tonikban.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Candy21

2016. október 20.

Nagyon jó vattakorong nálam nagy kedvenc elég vastag nem esik szét és nem is szöszöl.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

lovecreams

2016. szeptember 1.

Szerintem is teljesen jó. Olcsó, nem esik szét, gazdaságos.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Szerintem is teljesen jó. Olcsó, nem esik szét, gazdaságos.:)

Kishoshi

2015. december 20.

Szerintem teljesen jó minden szempontból.Használtam már drágább kategóriában is ilyet.Semmivel sem tud kevesebbet,mint pl. a DM-es.Nem foszlik szét,jól nedvszív,megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

trisztan

2015. január 20.

Nem a legjobb választás..., túl puha, így nagyon sok folyadékot szív magába feleslegesen. Én csak arctisztításra használom, de egyszer megvettem, legközelebb nem kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 20.