Egyéb

Ár:   75 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2020. március 16.

Ár:   75 000 Ft

Fejjegyek: petitgrain, neroli, édesgyökér, római kömény

Szívjegyek: pisztáciafa masztika gyanta (pistacia lentiscus), oud, nyírfa, galbanum, cypriol/nagarmotha

Alapjegyek: ámbra, dohány, pézsma

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lazolkov

2021. április 29.

Olivier Durbano az új One Alchemy kollekció első parfümjét 2018-ban mutatta be, tizennegyedik alkotásaként. Az új sorozat egy kísérlet arra, hogy a három szó mögött meghúzódó tartalmat egyesítse illatos alkotásában, „Pyrit-Ana-Tra”: A Pyrit egy ásvány elnevezése, Ana Olivier nagymamájának a neve, Tra pedig a fénysugár, mely bevilágítja új kompozícióját.
A természet lágy ölén megbúvó, tágra nyitott ajtajú kis templom közelében üdvözöl minket a Pyrit Ana Tra citrusosan zöld nerolival és petitgrainnel, amit az édesgyökér ánizsos aromája tesz izgalmassá, melyhez csatlakozik a kömény csípősen izzadt, igézően erotikus, állatias esszenciája, ami egyenesen az illat szívébe vezet minket.
Az illat szívébe kúszva egy rendkívül tartós és mély, ezerarcú akkorddal találkozunk, melynek leírása szinte a lehetetlenség határát súrolja, hiszen minden alkalommal más és más, igazi alkímia.
A pisztáciafa ehető gyantájának masztikus zöld és világos jegyei a galbanummal és a cypriollal lágyítva sodornak magukkal, enyhe füstfelhőbe burkolva bőröket, nyírfakátrányos, oudos esszenciákat, ami végül az ámbrával és a dohánylevél nyugalmával pihen meg egy felejthetetlen pézsmaszőnyegen.
Erőteljes a csend, mindent elsöprő némaság mindenütt, akár egy hatalmas mennydörgés után, test és lélek ellazul, koncentrált vákuum, csodálatosan intenzív érzés, akár az örök élet iránti vágy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 29.