Omerta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: klau810614, Módosítva: 2014. március 10.

Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 800 Ft

Gucci Rush utánzat.

Illatösszetevők: koriander, vetiver, pacsuli, jázmin, vanília, frézia, gardénia

Ár: 1 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

mili

2013. július 23.

Nagy felindulásból megvettem mert áradoztak róla milyen jó meg olcsó. Az üzletbe még azt mondtam rá egész jó, de mikor otthon magamra fújtam, hát nagyon nem tetszett, egyenesen büdös volt, pedig ruhára fújtam nem is magamra! Ment is anyuhoz azonnal, neki meg bejött. Nekem nem ér csillagot de neki maximálisat, így közepest kapott. Azt még hozzá kell tennem, hogy nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 23.

klau810614

2013. július 7.

Nagy kiszerelésű,tartós,csajos illlat! :) Én 800ft-ért vettem és egy az egyben Gucci-Rush,sőt nekem még picit lágyabbnak, finomabbnak tűnik mint az eredeti!
Egész nap érzem magamon,nem úgy mint más méreg drága parfümöket!Ezt nagyon eltalálták!Az üvege is trendi!Csakis 5 csillag!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.