Omerta

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Csibecsont, Módosítva: 2014. március 10.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 800 Ft

Puma Animagical jellegű illat.

Fej: pink szőlő, olasz bergamott, borókabogyó, zöldalma

Szív: jázmin, lonc, bazsarózsa, őszibarack

Alap: pézsma, cédrus, vanília, tonkabab

Ár: 1 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Erika80

2017. november 21.

Nagyon fincsi illat. Szuper a hasonlósága, az eredetivel szinte azonos. Nem tolakodó illat, gyümölcsös is, de nem túlzottan. Bár én szeretem a gyümis parfümöket (is), akinél netán nem telitalálat, annál is simán bejöhet ez a parfüm, mert olyan kellemesen vegyül a virágokkal, hogy "jóízűen" viselhető. :)
Szeretem az eredetijét is, de ha van egy olcsóbb alternatíva, ráadásul jó is, még szép, hogy beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

marta.kisasszony

2013. július 24.

A csomagolas huen tukrozi az illatot, "cicababa parducmintaban" -attitudot. Erdekes, nekem lejott belole egy enyhe dohanyillat is, de semmikeppen sem zavaro formaban, inkabb az illatos fustot ado vekony cigikre emlekeztet. A "dohanyszag" egyebkent rogvest tovaszall en a ruhaillatosito parnaimra fujom es egy/masfel honapig csodasan illatositja a szekrenyem. Nekem ar-ertek aranyban megerte, sosem volt ilyen csajos illatfelho a budoaromban. Azt hiszrm, Asia Centerben kaphato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Csibecsont

2013. január 1.

Az első fújásnál mintha tusfürdőt fújnék magamra, annyira szintetikus, friss illatnak hat. Később viszont lágyabb lesz, és előtörnek belőle az aromák, ekkor szeretem igazán, számomra nagyon nőies illat. Akkor használom ha épp csak kiszaladok valahová, nagyon kellemesen körülleng, nem tömény, de nem is alig érezhető, mindig érzem ha rajtam van. Tartóssága egyedülálló, bőrön legalább 8 óra, a hajamon és a ruháimon viszont napokig érzem! Az eredeti animagicalt nagyon szeretem, többször is filóztam már rajta hogy megveszem, az azért finomabb, de sosem jutottam el odáig, mivel szerintem annyira nem tartós, na meg sportos, azokért pedig nem túlzottan rajongok. Ne értsetek félre, ez is sportos, de 100ml kerül max. 2ezer forintba (pontos árat nem tudok, ajándékba kaptam), és borzasztóan tartós. Szeretem az ilyesfajta "gagyi" parfümöket, mert így sokáig illatozhatok anélkül, hogy a méregdrágákat fogyasztanám. Amolyan szaladgálós illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.