Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Fejjegy: grapefruit, erdei gyümölcsök, ribizli

Szívjegy: frézia, jázmin, frangipáni

Alapjegy: fás jegyek, pacsuli, pézsma

Pamela13

2021. január 6.

Fiatalos, édes, üde illat. Tartóssága nálam közepes, bőrre fújva 4-5 órát bír, a ruhámon és a hajamon tovább érzem. Sokan dicsérik ha be vagyok fújva vele, aztán meglepődnek amikor elmondom mi ez :) Árát tekintve nagyon megéri, 50ml-t 2500-ért szereztem be, szaladgálós parfümnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Annabella0

2019. szeptember 2.

Először akkor találkoztam ezzel a parfümmel, mikor még nagy volt a hype körülötte. Akkor be is szereztem a 30ml-s kiszerelésűt, nagyon megtetszett és igazán tartós is volt.

Most újra beszereztem, jelenleg a notino-n az 50ml 4070.-ftba kerül.
Az illata még mindig isteni, nagyon cuki virágos édes illatú, de a tartóssága valahogy elveszett az évek során. ☹️ Kb 1-2 órát bír nálam ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Most újra beszereztem, jelenleg a notino-n az 50ml 4070.-ftba kerül.

cs3ng31214

2019. május 23.

A legeslegkedvencebb parfüm! Imádoooom! Egyszerűen fantasztikus az illata, egész nap tart, elég 1x befújnom magam vele és frenetikus!! Gyönyörű a kiszerelése is, ez A Parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

eperturmix

2017. október 2.

Konkrétan nem tudom kik a one direction,nem is érdekel,de gondoltam,hogy celeb parfümről van szó,mikor megláttam a dobozát.Sosem hoztak lázba a sztár parfümök,inkább más felé húzóckodom,de mikor megláttam A NAGYMAMÁMNÁL (a kis hamis😊)két felbontatlan dobozt,hát..elkunyiztam na.Nem azért mert oo most aztán hirtelen életbevágóan kell nekem egy ilyen,de na,minek van nála kettő,egyet adjon nekem,majd valamire jó lesz ,hehe.
Az üvege nagyon giccses..pontosabban nem,a kupakja az,hát a korona az hagyján,de az a tüll fodor..juj.De próbáltam nem ítélkező lenni a külcsín alapján,hátha jó lesz belül.És jól döntöttem,mert nem olyan rossz!!Persze elég egysíkú,gyümölcs a köbön,elemezgetni felesleges,nagy raffinériák nincsenek benne.A ribizliről nekem teljesen más elképzeléseim vannak,mint ebben a kis aranyosban,persze nyoma sincs.Na de mint mondtam,nem kell ezt boncolgatni.Tartóssága közepes,noha ruhán megmarad,bőrön gyorsan megszűnik létezni,úgyhogy én ezzel jól megküldöm magam mindig,bőséggel,panasz még nem volt rá,ha meg úgyis rövid ideig van fent akkor miért ne alapon.Táskámban hordom,úgymond szaladgálós illat,így szerintem elhasználom,lehet elég gyorsan,mégha a célközönség nem is én vagyok.De mindenki annyi éves amennyinek érzi magát,nem?? (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

jkinga

2016. november 3.

Eddigi kedvenc parfümöm *5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Eddigi kedvenc parfümöm *5

laskaidomcsi

2016. június 25.

Nagyon imádtam. Nagyon tartós voltű és az illata!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

Nagyon imádtam. Nagyon tartós voltű és az illata!! :)

doralia29

2016. június 25.

Én ajándékba kaptam egy ilyet és nagyon megszerettem. Kellemes kis csajos(mondhatnám hercegnős) illata van. Nyilván az illata nem tart egész nap(vagy csak én nem érzem), de egész jónak mondható. Az üvegcséje meg szerintem übercuki azzal a kis koronával a tetején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

pomme

2016. április 3.

Nem rossz illat, de nekem túl egysíkú. Nagyjából csak az erdei gyümölcsöt érzem, szerencsére nem túl édes, pont jó. Nem hivalkodó, nappalra jó választás lehet. Majd kipróbálom más parfümökkel vegyíteni, hátha, de ha nem megy, akkor elhasználom szaladgálós illatnak. Mondjuk 3600 Ft-ért vettem az 50 ml-t, szóval egy szavam nem lehet, ennyiért nagyon megérte. Bőrközeli, bújós illat, a fiúknak tutira bejön. Kedves, bájos lányokon tudom elképzelni, aik pasztell színeket hordanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

BonnyBunny

2014. december 19.

UPDATE: ma érkezett meg... Elmentem máshol is megszagolni és lehet a teszterrel volt valami baj, de máshol sokkal tartósabb illatot kaptam. Nekem az tetszik benne, hogy még olyan bájosan hercegnősen édes, de mégsem vattacukor vagy tinis illat, hétköznapokra szerintem egész évben viselhető. Nem mondom hogy a világ legkülönlegesebb parfümje, de egy nagyon kellemes, édesen bújós, bőrközeli kis csoda, olyan természetesen finom, semmi szintetikusság vagy túlzás nincs benne, 20-30 éves korban is simán viselhető.
Szerintem érdemes túllépni hogy "jajj ván dájreksönös', egyszerűen ők adták hozzá az arcukat. IP-ről 7500Ft körül volt a 50 ml-es kiszerelés, így az árra is korrekt.

Valami édes téli illatot kerestem a parfümériában. Az egyik eladónő megmutatta az összes ilyen illatot Gucci-tól az Armani-ig, de valahogy egyik se volt az igazi. Aztán mondja nekem, hogy ne nézzem hülyének, de van egy One Direction parfüm, amit sokan visznek maguknak 20-30 évesek is, mert tényleg finom, édes az illata, neki is nagyon tetszik. Megmutatta és valóban nagyon jó, édes, de nem Pink Sugar vagy valami bóvli kölni illatú. Már azon is elgondolkoztam, hogy esetleg ezt veszem meg, pedig nem vagyok se fan, se tini már, a bőrömön is jól működött, de mire hazaértem (kb. 1-1,5 órát bírt ki!) szinte teljesen elillant a csuklómról :( Sajnos alapból nem nagyon tartja meg a bőröm az illatokat, de az ilyen gyengéket meg főleg nem.
Ezen felül méltánytalanul túlárazott szerintem, ennyi pénzért már egy előkelő divatház parfümjét is megvehetjük, de hát itt valószínűleg a szülők pénztárcájába szeretnének belenyúlni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

beke.ivett.95

2014. július 28.

Bevallom nem fűztem sok reményt az illatához. Mindenhol azt olvastam, hogy virágos-gyümölcsös illata van, amit én nagyon szeretek, de nem nagyon bíztam benne hogy jó lesz. Aztán megrendeltem, elég borsos ára volt, de így is akciósan vettem egy 50 ml-set. Amikor először megszagoltam, el sem hittem. Valami elképesztően jó illata van. És szerintem sokáig érzik a bőrön, olvastam olyat hogy nem tartós. Én tegnap strandon voltam, és amikor hazajöttem még érezni lehetett a csuklómon. Igaz kicsit 'overprized' de szerintem megéri kipróbálni, tényleg azoknak akik ezeket a virágos-gyümölcsös-édes illatokat szeretik. ^^ Na és az üvegje, hát az valami gyönyörű ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.