Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rubita, Módosítva: 2014. szeptember 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bőrön keresztül felszívódó Magnézium Koncentrátum a leghatékonyabb módja a szervezet magnéziumszintjének helyreállításának, mert könnyen beszívódik a bőrbe és az alatta lévő szövetekbe.

Kiszerelés: 250 ml

grizus

2018. november 10.

Arcápolásra szerettem volna használni, de sajnos nem vált be. Nem szívódott be és a pattanások miatt csípett. Legközelebb lehet, hogy az olajat próbálom ki. Azonban mivel nem erre való, emiatt csillagot nem vonhatok le. Már csak azért sem, mert rendeltetésszerű használat során remekül teljesített: egyszer szörnyen beállt a derekam és gyakorlatilag ez mulasztotta el - másodjára már nem sikerült neki - illetve rokoni körben is bevált, fájós lábra, izmokra. A csodás magnézium állítólag a bőrön keresztül szívódik fel a legjobban.

Kicsinálja a bőrömet, tiszta patti lettem a nyakamon, ahova tettem. Levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Kicsinálja a bőrömet, tiszta patti lettem a nyakamon, ahova tettem. Levonás.

tenyitomi

2016. december 13.

Az olajspray változatát használom,gyakorlatilag ugyanez van benne, ár-mennyiség ben sokkal jobb mint más hasonló termék ezen is ott van e Zechstein logo ami a garantált eredetiséget,minőséget jelöli,/a zechstein-i őstenger mélyéről bányásszák ki amben évmilliók óta érintetlen formában maradtak benne az ásványi elemek/nálam is az első pár alkalommal kicsit csípett de miután hozzászokott a bőröm ilyen problémám már nem volt vele.A felszívódása nagyon jó hiszen kikerüli a tápcsatornát és a bőrön keresztül nagy része beépül,ráadásul közvetlenül a problémás helyre lehet fújni tehát azonnal elkezd hatni.A 250ml-es flakont én kb.3000-ért vettem,ami jó árban van,én egy angol ugyanilyen sprayről tértem át erre, az 100ml es volt és 4500-ba került,tehát ez skkal jobban megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 13.

andreas

2016. december 13.

Fantasztikus termék! A becsípődést, izomfájdalmat néhány nap alatt képes rendbe hozni, ami önmagától akár hetekig is fájhat. Engem rendkívül csípett amikor elkezdtem használni, de napról-napra egyre elviselhetőbbé vált és 5-6 használat után már csak nagyok kicsit csíp. Más is használja a családban, őket viszont nem csípi. Ha egy kicsit felhígítom vízzel, akkor már nem csíp egyáltalán. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!