Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2012. június 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A TerraSilk természetes ionos, ásványtartalmú arcmaszk és testápoló agyagpor. Vízzel összekeverve kiválóan kenhető állagú lesz. Kíméletesen eltávolítja az elhalt hámsejteket, ásványi anyagokkal tölti fel a bőrt és megszünteti a bőr túlzott olajosodását, anélkül, hogy kiszárítaná. A természetes ionos ásványok nyugtatják, felfrissítik és tisztítják a bőrt, miközben megszabadítják a méreganyagoktól. Az arca azonnal tisztább, frissebb és fiatalabb lesz. Az erős antimikrobiális bortisztítás és az 57 nyomelem segít visszaállítani és újra feltölteni a bort egészséges ragyogással.

grizus

2014. július 22.

A korábbi áradozásomat eltüntetem innen, mert erősen megtévesztő. Első alkalommal valóban használt, pirospozsgás lett a bőröm és feszesebb, a későbbiekben azonban ez nem ismétlődött meg. Sőt, szinte semmiféle hatást nem tapasztaltam. A pattanásokon se segített. Tekintve, hogy szeretem a natúr cuccokat és szeretnék hinni belőlük, ez mindenképpen csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

varga.stella

2012. június 18.

Heti egyszer használom (már kb. 3 hónapja), mert eléggé macerás és nem akarom ijesztgetni a körülöttem élőket. A tapasztalataim szerint se nem jó, se nem rossz. Utána elég szép a bőröm, de erre egy jó hidratálókrém is képes. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Antioxidánsok: Zinc