Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Testápolás

100% hidegen sajtolt kókuszolaj

anetta.filip

2019. október 30.

Egy barátnőmtől kaptam hajápolási célra, és meg kell mondjam, valóban bevált. Hajmosás előtti pakolásként használom, magában vagy más termékkel kombinálva, a hajam alsó háromnegyedére. Fel kell melegíteni az üveget, hogy az olajat ki tudjam nyerni belőle, mivel szobahőmérsékleten szilárd állagú, és nem szoktam teljesen felmelegíteni, így a pumpa rész teljesen használhatatlan, de a hajamat szépen ápolja. Hatásában megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil