Egyéb

Ár:   54.500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2021. szeptember 14.

Ár:   54.500 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: neroli, datolya, szilva

Szívijegyek: fehér cédrusfa, ambrette/illatos ábelfű

Alapjegyek: tonkabab, labdanum, vanília

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dottir

2021. október 19.

Akinek a Maroussia túl kevés, a Feminité du Bois pedig túl sok, a kettő között félúton megtalálhatja az igazságot ezzel az illattal. Engem durván elütött, így holnap vonulok is az üveges példányért...Itt említem meg a Cherry Garden két tündérintelligens eladóját, akik fittyet hányva rosszkedvem telére és mai napi kelletlen modoromra, végtelen türelemmel, kitartó kedvességgel és professzionalizmussal szolgáltak ki. Meg is lett az eredménye, pedig nem vásárolni, csak hangulatjavítani mentem. Na de az illatról: szilvás, fahéjas kezdés, iszonyúan kifinomultan, édesen, mégis könnyeden. Egy darabig azt hittem, pipadohány is van benne, de nem, a tonka édes füstössége adja ezt az érzetet, ami pár perccel a kifújás után meg is jelenik. Finom keletiességet kölcsönöznek a kömény és szegfűszeg talán, bár a jegyek között nincsenek felsorolva. A vanília kesernyésen, kevésbé édesen van jelen, és lehet a labdanum miatt, de az egésznek van egy chypre-es beütése is. Érzetre igazi lila illatnak mondanám. Fűszeres befőtt vagy lekvár jut eszembe még róla, amit mégis elemel a gourmandságtól a cédrus józan hűvössége és szárazsága. Külön hálát érzek az amber-mentességért, mert emiatt az illat az orientális-light kategóriában tud maradni. Úgy csordulnak a lédús, édes, tömény, fűszeres-cukros finomságok ebből a parfümből, hogy mégis könnyed marad, elképesztő. Iszonyatosan betalált nálam, egyszerre szeduktív, nagyvilágian elegáns és távolságtartó illat, és abszolút őszi! Tartóssága többórás, szillázsa közepes. Megfigyeltem, hogy az összes nagy kedvenc illatom már az első fújásnál, a legelején levesz a lábamról. Amikkel nem így járok, sosem lesznek nagy kedvencek. Ő az lesz. Quentin Bisch a felelős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 19.