Otto Kern

Ár:   6599 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejillat: rebarbara, citrom és aldehidek

Szívillat: levendula, ibolyalevél és cipriol

Alapillat: fás összhatás virginiai cédrussal és kasmírfával

sziadr

2017. június 9.

Dm-ben kifutó termék elég jó áron. Páromnak kellett s.o.s.-be valami, hát megvettem.
Nagyon finom az illata, elég tartós is, ennyiért megéri :) Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Nagyon finom az illata, elég tartós is, ennyiért megéri :) Ajánlom.

JuditIvett

2017. május 25.

Mivel le volt akciózva és a páromnak pont kellett egy parfüm, megvettem.
Nem csalódtam, kellemes és tartós friss, férfias illat.
Nem igazán tetszenek a szinte nőies jegyeket hordozó férfinak mondott parfümök, így ez egy jó választásnak bizonyult.
Tartóssága megfelelő, az illat egyébként kis idő elteltével szelídül, nekem tetszik, de ami fő, a páromnak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Mivel le volt akciózva és a páromnak pont kellett egy parfüm, megvettem.
Nem csalódtam, kellemes és tartós friss, férfias illat.

VictoryFord

2016. október 20.

A női változata nagyon tetszik,igazi finom kis nőies illat.
Ez a férfi változat nem rossz,de nekem sajnos nem jön be,egyszerűen számomra nem vonzó férfi illat.
Friss,de mégis komoly illat.
Hasonlít az egyik régi avonos férfi parfümre,talán az Uomo volt ilyen de nem vagyok biztos benne,abban viszont igen,hogy valhol már éreztem ehhez hasonló illatot.
Nekem ez íz idősebb férfiak illata lehet,olyan 50 év felett.
Nem rossz,de nekem nem ez etalon férfi illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

A női változata nagyon tetszik,igazi finom kis nőies illat.
Friss,de mégis komoly illat.
Nekem ez íz idősebb férfiak illata lehet,olyan 50 év felett.
Nem rossz,de nekem nem ez etalon férfi illatban.