Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: skorpió, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Profi minőségű akril festék köröm díszítéséhez.

skorpió

2014. október 31.

Első akril próbálkozásom ezzel a fajta festékkel volt, így az első sikerélményt is ennek köszönhetem. Vannak minták, amiket képtelen voltam körömlakkal elkészíteni, és a sokadik kudarc után beszereztem az akrilt. Kedvenc videobloggereim használják ezt a típust, így bátran mertem megvásárolni. Nem csalódtam én sem, nagyon szeretem! Gyorsan szárad, könnyű használni. A kezdetek óta ezt használom, nagyon kiadós mennyiség, a tubusos és a tégelyes verziója is megvan, mindkettő egyaránt megfogott. Gyönyörűek önmagában is a színei, de a fehérrel bármelyik színt ki tudom világosabbra keverni, illetve az alap 12 színből korlátlan számú új szín kikeverhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.