Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Macilány, Módosítva: 2013. április 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

4 db rombusz alakú sminkszivacs.

agi.greendaygirl

2013. április 30.

én tök ugyanilyet vettem kínaiban egyszer a márkájára nem emlékszem. szivacsos körömfestéshez vettem, arra jó volt. Kipróbáltam alapozáshoz is, nem vészes, de a formája nem túl jó, mert a nagyobb felülete ilyen fényesebb, és azzal nem lehet olyan jól felvinni, mint az oldalaival, azoknak viszont kicsi a felülete. Furcsán magába szippantja az alapozót, két mosás után kezd foszladozni a széle. Amúgy puha, könnyen mosható, bár teljesen nem lesz tiszta. Közepes terméknek érzem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Macilány

2013. április 26.

Kb. 120.-ért vettem egy Goods Marketben. Meglepően jó minőségű, az első darabot már hetek óta használom, de még semmi baja. Nem szív fel sok alapozót, így nem érzem, hogy pocséklás lenne az ezzel való sminkelés.A formájának köszönhetően előnyös szem- és orrkörnyéken.Eddig kézzel vittem fel az alapozót, de szerintem ezzel sokkal könnyebb és kényelmesebb, valamint elkerülhető, hogy itt-ott foltos maradjak. Könnyű a mosása. Ennyi pénzért szerintem ajándék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.