p2

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, Módosítva: 2013. október 12.

Lelőhely:   Rossmann

Szemhéjfesték ceruza, 4 árnyalatban.

010 - mystic fantasy  020 - bittersweet temptation  030 - dark desire  040 - smokey spirit

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Szütyő Beauty blog

2012. november 29.

Két árnyalathoz sikerült hozzájutnom ezekből a ceruzákból: 030 - dark desire és 040 - smokey spirit színekben. Én még soha nem találkoztam ennyire jól pigmentált, és főleg ennyire tartós, már-már levakarhatatlan szemhéjfestékkel mint amilyenek ezek. Alap nélkül bírják ki hosszú órákon keresztül úgy, hogy nem is hittem el. Nagyon könnyű velük dolgozni, klasszul siklik, de viszonylag gyorsan kell velük dolgozni, mert hamar megszáradnak. A sötét burgundi-lilás a szemhéjamra szokott menni főleg, illetve az alsó pillasorba, nem pereg, nem potyog, pont ott marad ahova feltettem. A feketét "füstös" szemhez alapnak szoktam mostanában feltenni, isteni az egész, nagyon aprócska mikrocsillámok is vannak benne, élmény velük dolgozni. Egyetlen egy hatalmas hibája van mindkettőnek: Magyarországon nem kapható a P2 márka, Nekem is úgy küldték Münchenből... ott bezzeg a DM forgalmazza. De ezt egyszer mindenkinek ki kellene próbálnia, szuperjók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.