Egyéb

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: ildinyo, Módosítva: 2020. február 12.

Kiszerelés:   100 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• A kollagén számos egészségügyi előnnyel rendelkezik, kulcsszerepet játszik a porcok felépítésében, az ízületek és csontok rugalmasságában, továbbá a fiatalos, feszes és egészséges bőr megtartásában.
  • A hialuronsav szintén kulcsszereplő a bőr egészségét tekintve, küzd a ráncok és a dehidratáltság ellen. A kollagén hialuronsavval kiegészítve komplex védelmet ad a bőrnek.
  • A hozzáadott C-vitamin támogatja a kollagén-termelést. Kutatások szerint az étrendhez adott extra C-vitamin hatására nyolcszorosára nőtt a szervezet kollagén termelése, amely fiatalosabb és selymesebb bőrt eredményezett.

siposanni

2020. február 19.

Szerettem ezt a kollagén kapszulát. Külön szuper jónak tartom, hogy hialuronsav és C-vitamin is van benne. A C-vitamin fontos szerepet tölt be a kollagén szintézisébén. Nekem bevált és megfizethető ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.