Egyéb

Ár:   1730 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Bio üzletek, Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Lelőhely:   Bio üzletek, Online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Hévízi tó medréből származó, növényi eredetű gyógyiszapot már az ókorban is ismerték és használták. A lágy iszap főként a benne lévő rádiumsóknak és kénvegyületeknek köszönheti egyedülálló gyógyító hatását. Természetes fájdalomcsillapítóként valamennyi reumatikus- és mozgásszervi betegség kezelésére alkalmas. Emellett mélyen tisztítja a bőrt, fertőtlenít és csillapítja a gyulladásokat. Fokozza a sejtek természetes méregtelenítő folyamatait, miközben rugalmassá, élettelivé és ragyogóvá varázsolja a bőrt. A kollagén termelés növelésével továbbá segít megelőzni a bőr korai öregedését is.

Audry1

2019. szeptember 19.

Én imádom! Rettentő sokáig elég! Mondjuk én szinte csak arcra használom pakolásként, de teljesen meg vagyok vele elégedve! Nem kell olyan vastagon felkenni, nagyon jól kenhető, nem folyik össze-vissza. Amint megszilárdul az arcon, lehet is lemosni. Ha nem sikerült egyenletesen elkenni, itt-ott vastagabb az iszap, akkor sajnos pereg a száradás után, erre figyelni kell. Az arcradírozás után szoktam felvinni (az is természetes alapanyagokból van), így ez csak egy plusz.
Összességében nekem 10 csillag lenne, de mivel olyan nincs, ezért 5 csillagot adok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.