Egyéb

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szandi21, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   eurós boltok

LegallyBlonde

2016. október 10.

Nagyon szeretem! Vagy 10 éve használom. Persze időről-időre kipróbálok más tusokat is ( drágábbat is, hasonlóan olcsót is egyaránt ) de mindig van belőle egy itthon a polcomon és vissza szoktam térni hozzá. Nevetséges az ára, ahhoz képest, hogy milyen jó. Szép, erős színe van ( picit talán lehetne még fényesebb, de akkor az már 6 csillag lenne, és annyit meg úgyse lehet adni ) , nem kopik, és bár láttam, hogy sokak az ecsettel nincsenek benne kibékülve ( szivacsos filc ) én azt is nagyon szeretem benne. Sminklemosóval könnyen lejön, nem kell szétdörzsölni miatta a vékony szemhéjbőrt és ami külön öröm nekem , hogy ez soha nem pereg, nem áll össze ilyen ragacsos csíkká, mint sok más tus.Szeretem a minőségi, meg márkás dolgokat ( tipikus a fogyasztói társadalom gyermekeként a szép csomagolás/puccos megnevezés, látványos reklám hatni tud rám és megyek is a boltba megvenni a legújabb sminkeket/krémeket, stb ) de aztán mindig rájövök, hogy ennek a tusnak az ismeretében felesleges próbálkozni, mert minek vegyek meg 2-3 ezer forintos tusokat ( és nálam azért elég gyakran kell venni, mivel napi szinten húzom ki a szemem vele ), amikor ez is tudja ugyanazt 4-600 Ft-ért...azért, mert a drágábban jobban hangzik a neve, vagy szebb a csomagolása? Ennyire még én se vagyok szőke. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Hannibal

2016. május 26.

Az ecset tényleg rossz,a festék viszont nagyon tartós és fekete . 1 euros boltban vettem,próbaképp,de nagyon kellemeset csalódtam .
A szememet nem irritálja .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

A szememet nem irritálja .

KisPicúr

2015. december 12.

Szép fekete színe van, és tartós, nem maszatolódik el és nem pereg le, ami nagyon fontos. A minősége vetekszik a drágább tusokéval. Az ecsete nem a legjobb, én másik tus ecsetét használom hozzá, így tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Szandi21

2015. szeptember 29.

Maga a festék nem lenne rossz de ami hozzá van ecset sajnos hamar tönkremegy és akkor nem lehet szép vonalat húzni vele:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.