Egyéb

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   25ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Floi, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   25ml
Lelőhely:   Patikák, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100%-os borsosmentaolajat (Menthae piperitae aetheroleum) tartalmaz.

Belsőleg: emésztési rendellenesség mint puffadás, gyomor-bélrendszer és az epeutak enyhe görcsös panaszai, irritabilis bél szindróma (tápcsatorna mozgás zavara, amely hasi fájdalommal, hasmenéssel és székrekedéssel jár).
Bevételre vagy inhalációra: felső légutak meghűléses, megfázásos tüneteire.
Külsőleg: reumatikus tünetek, izomfájdalom és érzékeny bőrtípusnál a viszketés és csalánkiütés tüneteinek kezelésére

7ot

2016. szeptember 29.

Szuper kis olaj, már gyerekkorom óta ismerem. Fejfájásra, csípésekre, inhalálásra, izomfájdalomra, megfázásra mind bevetettem már, nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

kocka1989

2016. szeptember 28.

Nagyon szeretem. Homlokra kenve nyugtató hatású. Bevétel során gyomornyugtató. A hozzá adott szipka segítségével szájon és orron át is inhalálható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Floi

2016. április 10.

Állandó lakója a házipatikámnak. Nagyon sokoldalúan felhasználható a fejfájás- és hányingercsillapítástól kezdve a puffadáscsökkentésen és a megfázásos tünetek enyhítésén át az izommerevség és -fájdalom oldásáig gyakorlatilag mindent hatékonyan segít megszüntetni. Ha kirándulni megyünk, mindig magunkkal visszük, sokszor használtuk már gyorssegélyként húzódásra, vízhólyagra, rovarcsípésre, fertőtlenítésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil