Parsa Beauty

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2014. október 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Összetevők: kaucsuk, disznósörte

Nokedlee

2017. március 13.

Én az Auchan-ben vettem akciósan 2300 ft-ért, mivel rettentő könnyen feltöltődik az amúgy göndör, vékonyszálú, töredezett hajam.Hát mit mondjak.. Tény hogy nem száll tőle a hajam, viszont iszonyatosan hamar zsírosodik,és szabályosan rálapul a fejemre, ami így még kevesebbnek tűnik.. Viszont előnye is van a dolognak, kíméli a hajam, így legalább nem törik tovább a vége.. A tisztán tartása konkrétan idegölő művelet. Szerintem abszolút nem éri meg az árát.
Update:Azóta hál istennek megette a kutya(szerencsére nem lett baja tőle), így most egy tangle teezert használok.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Villango

2017. január 27.

Up.: rég nem használtam, mert 2,5 évig 1 centis hajam volt :) de most megint hosszabb, per pill short bob szerű, és eltökéltem magam, hogy csak vaddisznósörtés kefével fésülködöm most már.
Nagyon szépen simítja a haj felszínét, érzem hogy teljesen más jó értelemben mint a műanyag sörtéjű keféim.......de szárításhoz keresnem kellett vmit ami megragadja a hajam tincsenként, hisz a frizzy típusú hajam csak úgy szép igazán ha fésülve szárítom. Na azt ezzel nem lehet, amit vettem majd később véleményezem mert még nagyon friss szerzemény.
Hosszabb távon lesz meg a hatása, pl hogy csökkenti a töredezettség mértékét........kíváncsi vagyok mennyit ér ez a fajta kefe.
Nekem sosincs gubanc a hajamban, panthenol-t teszek a samponba is és a balzsamba is, mindkettő szilikonmentes szigorúan :) , így nagy fésülködést nem vágok le soha, pedig nagyon durva hajam van.

Papermama-val értek egyet. :) Nem hatol át az egész hajon, ezért tényleg rétegenként kell vele fésülködni. Nekem hullámos, göndör hajam van, így szárazon sosem fésülködöm. Csak mosás előtt, de akkor nem zavar ha lapítja....bár ezt nem is figyelem egyenlőre. Még nagyon új nálam, ebben a használatban megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert így jó, de jövök később UP-polni. ;) ....mert ki szeretném próbálni hajszárítás közben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Scara

2016. szeptember 17.

Az én vékony szálú, hosszú hajamhoz tökéletes. Kíméletesen lehet vele kifésülni a hajam, sokkal jobban szeretem, mint a méregdrága Kent hajkefémet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Dorottyadorisz

2016. január 21.

Új, négyzetformájú fejjel kapható már, de a lényeg nem változott.. közepesen dús, egyenes hajam van, csak simogatja a felszínét, csomókat nem szed ki, és feltölti az egészet.
Nem tudom mire felel meg,és a legtöbb vélemény alapján nem nagyon válik be semmilyen hajtípusra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 21.

AkInImOd

2016. január 16.

Karácsonyra kaptam, bár nem tudom miért, amikor a Tangle Teezerrel tökéletesen elvagyok. Ez a Parsa fésű csak a felszíni rétegeit fésüli át a hajamnak, a mélyebben keletkező kócokat egyszerűen nem tudja szétszedni. Arra viszont tökéletes, hogyha copfba felfogom a hajam, akkor a fejtetőn lévő kis kiálló tincsecskéket tökéletesen lesimítja, ezáltal egyenletessé téve a felszínt. Vékony szálú hajra biztos jó, vastagra/sűrűre viszont én csak így tudom alkalmazni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

AngelHeart80s

2016. január 16.

Nekem a kócot nem igazán szedi ki a hajamból, ezért én rendes fésűvel fésülöm ki reggel, ezt esetleg napközben használom, (bár próbálom elkerülni a fésülködést, mert az is csak töri a hajat), illetve este. És száll is tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Eszter a panda

2015. január 29.

Elvileg az egyik nagy előnye az lenne, hogy nem töltődik fel a hajunk a használatától. Hát nekem úgy repül a hullámos, közepesen vastag szálú hajam, ahogy a nagykönyvben meg van írva, miután ezzel megfésülöm. Csalódás, régóta megvan, sokszor újra megpróbálkozom a használatával, de továbbra se szeretem. :( Nehéz/lehetetlen tisztítani, és nekem egy pamacsnyi szőr már ki is jött belőle egy az egyben. Sajnálom, hogy le kell pontoznom, próbáltam megszeretni, de nem jött be. Táskába bedobós-rohangálós hajkefének még talán jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

babypuppy

2015. január 6.

Nagyon szép puhává és fényessé teszi a hajat, megdöbbentő, hogy egyáltalán nem húz, és a legnagyobb kócokat is ki lehet fésülni vele. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

fairynorah

2014. november 26.

több hónapnyi használat utáni tapasztalatom:
göndör-dús hajú embereknek NEM való egyedüli hajkefének,mert szép fokozatosan rasztákat okoz...(na nem maga a hajkefe, hanem az,hogy nem tud áthatol hatalmas hajtömegeken...)
amikor ki van vasalva a hajam, akkor utána szép fényes lesz a hajam, de a hétköznapokra sajnos nekem nem elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

több hónapnyi használat utáni tapasztalatom:

rencike666

2014. november 2.

Nekem pont olyan van mint a képen, nagyon sima és fényes lesz tőle a hajam, viszont tovább kell fésülködnöm hogy csomómentes legyen mert tényleg nehezen hatol mélyebbre. Ami nem tetszik az az hogy nagyon könnyen zsírosodik a hajam tőle mert megtapad a kefében hiába mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.