Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Szép Kis India   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2019. június 3.

Lelőhely:   Szép Kis India
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Aloe vera hidratálókrém sheavajjal, kókusz-, búzacsíra- és olívaolajjal.

Hidratáló és bőrfehérítő hatású.

Gina19

2019. július 3.

Nemrossz, nekem az illata elég meghökkentő volt eleinte, valószínűleg a kurkuma-kivonat miatt (parfüm elvileg nincs benne). Szilikon sincs benne, de mégis olyan bevonatot képez a bőrön, mintha lenne benne. Amúgy a hidratáló hatása korrekt. Miután megvettem, akkor vettem észre, hogy fehérítő hatású (Ázsiában erre vannak rákattanva), úgyhogy most nyáron biztos nem fogom használni, télre jó lesz. A Szép Kis India boltban vettem a Wesselényi utcában kb. 1500 forintért, annyit megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.