Gyógyszertári

Ár:   200-500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   200-500 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszertárakban kapható vazelin.

szabofannika0215

2019. december 1.

Műtét után extrán kiszáradt volt az ajkam, a sima ajakápolók semmit sem értek, még rontottak is a helyzeten. Este mindig használom, mert így tuti biztos hogy másnap nem fog kicserepesedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Annabella0

2019. szeptember 23.

Nálam csodaszer! Több mint egy hónapig küzdöttem cserepes extra száraz ajkakkal, plusz szájzug berepedéssel...
Én arra gyanakszom, hogy a szám hozzászokott már végül azokhoz az ajakápolókhoz amiket rákentem, mert minél jobban használtam őket annál jobban fájt és rosszabbodott a helyzet... Végül pedig nem tudtam már meglenni anélkül, hogy ne lenne rajta valami. Ördögi kör.
Lesz ami lesz alapon úgy voltam, rosszabb már nem lehet, kerültem a vazelinhez.
Meglepetésemre pedig már a második nap enyhülést hozott számomra, így 3 hét elteltével teljesen rendbe hozta! 😱🤩
Ha lehetne 6 csillagot adnék neki!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Lesz ami lesz alapon úgy voltam, rosszabb már nem lehet, kerültem a vazelinhez.
Ha lehetne 6 csillagot adnék neki!!

saliz

2019. szeptember 5.

Ekcémám kordában tartására, okosan használva csodaszer! És nem is drága, egyszerűen...nem az hogy újraveszem, hanem nálam esszenciális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

scintilla

2019. június 8.

Herpeszre a legjobb! Már mindent próbáltam, fogkrém, fokhagyma, gyömbér, aloe vera, gyógyszertári herpeszkrémek, jég, c vitamin, hiperol, alkohol, ecet...most ennyi jutott eszembe. A terjedést mindegyik módszer akadályozta, de a sebgyógyulásban verhetetlen. Csak akkor törlöm le, ha fontos a kinézet is, mert nagyon fényes és elszíneződik egy idő után. A herpesz varasodás nélkül kétszer olyan gyorsan gyógyul, és alig látszik. Éjjel-nappal használom. Eddig mindig álcáztam sminkkel a sebet, gondos fertőtlenítéssel, antibakteriális kenőccsel és ásványi púderrel, utána leáztattam és másnap újrakezdtem. Most először nem kell smink, mert tényleg nem látszik, nem szárad ki és így nem is vérzik. Régebben vettem Isana vazelint, de az túl nagy adag. Ez a gyógyszertári mennyiség a nyerő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Scarlett11

2019. május 25.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és tényleg egy csodaszer. Télen a kiszáradt számra, orrom alá kentem és pikk-pakk helyrehozta a problémát. Hajvégekre is tökéletesen bevállt, és csak nagyon kevés kell belőle. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

GELOKA

2019. április 3.

Mi intim síkosítóként használjuk. Nagyon csúszós, tartós síkosságot ad. Nem szívódik be bőrbe olyan hamar mint a többi erre a célra használt tartási. 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

nyiffi

2019. január 27.

Nálam ez mindenre csodaszer. Köröm, ajak, kézfej, lábfej, sminklemosó, hajvégek, szempilla, szemöldök... Olcsó, nem romlik meg, nagyon sokáig elég, és alapvetően bízom a patikai termékekben, hiába kőolaj-származék, szívesen kenem fel. Nappalra nemigen használom, mert nem szívódik be, de estére szívesen bevetem. Mások említették a zsíros, nehéz érzetet ajak esetében, én ez nem érzékeltem, sőt, nekem vékony rétegben éppen hogy ellenkezőleg: könnyed, szinte vizes hatású, csaknem folyós, de nem kellemetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

blackrose

2019. január 7.

Sokáig gondolkoztam a vazelin használatán, mivel az ajakápolóim mellett is cserepes maradt a szám. Extra száraz tèlen nyáron. Vègül erre kis kiszerelèsű 200 forintos gyógyszertárira esett a választásom. A gyógyszerèsz hölgy azt mondta, ez majd megoldja a problèmát. Milyen igaza volt. Este bekentem vele az ajkaim, èn külön applikátort használok hozzá (règi szájfènyes applikátort fertőtlenítettem ès csak erre használom) így nem kell kèzzel belenyúlkálnom. Másnap reggel már puhábbak lettek az ajkaim, nem mondom hogy nem lett száraz, de nem is olyan cserepes mint règen,ès nem is fájt annyira. Rendesen tele pakolták a kis tègelyt, nagyon sokáig elèg lesz. Jó döntès volt, mennyit spórolhattam volna ajakbalzsamokon, ha nem idegenkedek tőle règebben. Nappalra azèrt maradok a mèzes ajakbalzsamomnál, de este csak ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Anditattoo

2018. november 20.

Allandoan cserepes szaraz ajkaimat csodalatosan rendbe tette. Estenkent szoktam vadtagon bekenni reggelre pihe puha lesz az ajkam tole. Olcso es nagyon sok termeket tuszmakolnak bele a tegelybe. Rengeteg iddig eleg lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

timcho03

2018. április 6.

Hűűű, de szeretem, ő a filléres szerelmem *-* Én is minden este bekenem vele a szám, reggelre nagyon szépen beszívódik, maximálisan hidratálja és teltebbé varázsolja az ajkaimat. Ezen kívül hideg, szeles időben napközben is használom, én nagyon szeretem, hogy felkenve kicsit olajos hatása van, olyan érdekes csillogást kölcsönöz az ajkaimnak, mintha szájfényt kentem volna fel. Kiszáradt, cserepes ajkakra mindenképp csodaszer. Az orrom, és az az alatti bőrrészt is ezzel szoktam kenegetni, ha például a megfázás miatti sok orrfújás következtében nagyon kiszárad a bőröm, pikk-pakk rendbehozza ;) Mindamellett, hogy olcsó, nagyon kiadós is, a legkisebb kiszerelés már vagy 2 éve megvan, de szerintem hamarabb fog megavasodni, mint elfogyni, pedig tényleg rendszeresen használom :D de még rengeteg mindenre jó, ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Emolliensek: Petrolatum