Gyógyszertári

Ár:   200-500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   200-500 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gomoripetra

2022. május 18.

Szakmámból kifolyólag nagy mennyiségben használok vazelint, így ár-érték arányban mindig a gyógyszertárban vásárolom meg. Sokáig elég és kiszolgál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Tiriteri

2021. november 4.

Nagyon szuper ajakápoló a hideg napokra, én az arcomra is használom télen, ha sokat kirándulok, illetve az esti rutin zárólépéseként. Nagyon sima, hidratált bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

oszdaniella

2021. július 7.

Kizárólag ezt használom ajakápolónak, mióta rájöttem, hogy a többi ajakápoló többet árt, mint használ hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 7.

Demonshadow

2021. január 20.

Amikor extrán, durván kiszárad a sarkam, ne adja az ég (pedig most is ez vitt rá), még fel is reped a bőr a rendszeres ápolás mellett, akkor szoktam bevetni a dunsztos technikát. A talpamat vastagon bekenem mindenhol vazelinnel, zacskót húzok rá, majd zoknit, és egész éjszakára a lábamon hagyom a meleg takaró alatt. Elég körülményes bezacskózott lábbal, zörgő léptekkel közlekedni a lakásban, de mikor reggel lemosom a rajta maradt cuccot, és látom, hogy mennyit segített a helyzeten, az mindenért kárpótol. Ritkán használom, de igazi csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

fioretta

2020. november 25.

Ajkakra és nagyon kiszáradt bőrre használom. Hatásos, olcsó, sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Ajkakra és nagyon kiszáradt bőrre használom. Hatásos, olcsó, sokáig kitart.

tara95

2020. október 20.

Ha nincs carmex, a tiszta vazelin az, ami ott van mögötte szorosan. Egyébként James Welsh videója miatt vettem meg (,,slugging"), mert alapvetően ez egy nagyon biztonságos és bevált hidratáló rétegként működik. A bőrgyógyászok és ő sem javasolja minden nap, de szigorúan a rutin végén, lezárva a rétegeket, csodákra képes. Télen sokszor megment a száraz levegőjű, kemény vízű háztartásban. Persze kicsit kényelmetlen, nagyon vékonyan is ragad, de éjszakára mindegy, reggelre pedig puha, hidratált bőr fogad a lemosása után. A hegek, sebek gyógyulását, herpesz elmúlását is nagyban segíti, viszont durván aknés bőrre óvatosan.

Up: egy hete rendszeresen ezzel zárom éjszakára a hatóanyagokban gazdag rutinom a hidratáló után, soha nem volt ilyen szép a bőröm. Pattik 0, ráncok 0, hegek már alig látszanak. Borotválkozás után először aloe vera gél, vékony réteg vazelin, viszlát kipirosodott, irritált bőr. Semmi más nem változott a rutinomban, úgyhogy legalább akkora, ha nem nagyobb becsben van tartva mint a kedvenc EL rúzsaim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Meli456

2020. július 30.

Először bőrgyógyász ajánlotta az ajkaimra, mert a drogériákban kapható ajakbalzsamok elkezdték irritálni a bőröm. Téles sajnos nagyon ki szokott száradni az ajkam és extra érzékeny is, viszont a vazelint bármennyiszer fel tudom kenni, nem okoz semmilyen irritációt és nagyon jól véd a hidegtől. 30 g-os kiszerelésben szoktam venni, kb. 150 Ft-ba kerül és a hideg hónapkban a legjobb barátom :-) Nagyon sokáig elég ez a kis kiszerelés, kora ősztől késő tavaszig bőven kitart, még úgy is, hogy néha szoktam a kezemre is kenni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

anett123

2020. július 22.

Hideg időszakban az ajkaim kedvenc barátja..:) Nagyon puhává varázsolja őket már órák elteltével is. Olcsó csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

dodeszka95

2020. június 24.

Kozmetikai tetoválások után használtam.Ha nem volt időm napközben többször bekenegetni akkor csak reggel bekenem ezzel és egész nap nem száradt ki a tetoválásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

BLili

2020. május 11.

Kiválóan bevált kézkrémnek. A sok kézmosás miatt komoly ápolásra volt szükség, ezért vettem hozzá egy cérnakesztyűt is, és úgy hagyom fent, ameddig csak tudom. Nagyon szépen helyreteszi a bőrt, és a napi n+1 kézmosás mellett elég kb. 3-4 naponta használni. Viszont kesztyű nélkül nem lehet vele semmit sem csinálni, mert nem szívódik be teljesen és ragad, de ezért nem vonok le csillagot, mivel elég univerzális a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Emolliensek: Petrolatum