Gyógyszertári

Ár:   200-500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   200-500 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszertárakban kapható vazelin.

dodeszka95

2020. június 24.

Kozmetikai tetoválások után használtam.Ha nem volt időm napközben többször bekenegetni akkor csak reggel bekenem ezzel és egész nap nem száradt ki a tetoválásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

BLili

2020. május 11.

Kiválóan bevált kézkrémnek. A sok kézmosás miatt komoly ápolásra volt szükség, ezért vettem hozzá egy cérnakesztyűt is, és úgy hagyom fent, ameddig csak tudom. Nagyon szépen helyreteszi a bőrt, és a napi n+1 kézmosás mellett elég kb. 3-4 naponta használni. Viszont kesztyű nélkül nem lehet vele semmit sem csinálni, mert nem szívódik be teljesen és ragad, de ezért nem vonok le csillagot, mivel elég univerzális a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Dodohemmings

2020. február 19.

Én is az ajkaimra használom, egy éjszaka alatt puhává varázsolja.
Én nappal is szoktam használni, vastagabban rakok fel, és olyan mintha szájfény lenne rajtam :)
Nagyon olcsó, sokkal jobban megéri, mint egy mindennel teletolt ajakbalzsamot használni, ami ráadásul negyed-ekkora.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Én is az ajkaimra használom, egy éjszaka alatt puhává varázsolja.

FioreBianco

2020. január 27.

Nekem sajnos egy igen sajátos problémám van. Ha ajakbalzsamot használok herpeszes leszek tőle. Teljesen mindegy, hogy milyen márkájút, olcsót vagy drágát minden ajakbalzsamtól kijött, (pedig már legalább tucatot kipróbáltam!) és ez télen mindig nagyon nagy dilemmát okozott, hogy szenvedjek a herpesz miatti hólyagoktól és fájdalomtól, vagy a kiszáradt kicserepesedett vérző ajkaktól. Voltam vele orvosnál is, aki nem hitte el, hogy az ajakbalzsamtól leszek herpeszes, szóval nem tudott nekem segíteni. Aztán egy barátnőm ajánlotta a vazelint, és végső elkeseredésemben kipróbáltam és bevált. Imádom, hogy nem kell kompromisszumot kössek végre, és puha az ajkam anélkül, hogy herpeszek lennék. Ezentúl csak ezt fogom használni, habár az állaga tényleg fura egy kicsit, és nem szívódik fel, ezért sokszor önkéntelenül is megkóstolom, de ez már tényleg elhanyagolható ahhoz képest, hogy mennyire pótolhatatlanná vált számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

szabofannika0215

2019. december 1.

Műtét után extrán kiszáradt volt az ajkam, a sima ajakápolók semmit sem értek, még rontottak is a helyzeten. Este mindig használom, mert így tuti biztos hogy másnap nem fog kicserepesedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Annabella0

2019. szeptember 23.

Nálam csodaszer! Több mint egy hónapig küzdöttem cserepes extra száraz ajkakkal, plusz szájzug berepedéssel...
Én arra gyanakszom, hogy a szám hozzászokott már végül azokhoz az ajakápolókhoz amiket rákentem, mert minél jobban használtam őket annál jobban fájt és rosszabbodott a helyzet... Végül pedig nem tudtam már meglenni anélkül, hogy ne lenne rajta valami. Ördögi kör.
Lesz ami lesz alapon úgy voltam, rosszabb már nem lehet, kerültem a vazelinhez.
Meglepetésemre pedig már a második nap enyhülést hozott számomra, így 3 hét elteltével teljesen rendbe hozta! 😱🤩
Ha lehetne 6 csillagot adnék neki!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Lesz ami lesz alapon úgy voltam, rosszabb már nem lehet, kerültem a vazelinhez.
Ha lehetne 6 csillagot adnék neki!!

saliz

2019. szeptember 5.

Ekcémám kordában tartására, okosan használva csodaszer! És nem is drága, egyszerűen...nem az hogy újraveszem, hanem nálam esszenciális.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

scintilla

2019. június 8.

Herpeszre a legjobb! Már mindent próbáltam, fogkrém, fokhagyma, gyömbér, aloe vera, gyógyszertári herpeszkrémek, jég, c vitamin, hiperol, alkohol, ecet...most ennyi jutott eszembe. A terjedést mindegyik módszer akadályozta, de a sebgyógyulásban verhetetlen. Csak akkor törlöm le, ha fontos a kinézet is, mert nagyon fényes és elszíneződik egy idő után. A herpesz varasodás nélkül kétszer olyan gyorsan gyógyul, és alig látszik. Éjjel-nappal használom. Eddig mindig álcáztam sminkkel a sebet, gondos fertőtlenítéssel, antibakteriális kenőccsel és ásványi púderrel, utána leáztattam és másnap újrakezdtem. Most először nem kell smink, mert tényleg nem látszik, nem szárad ki és így nem is vérzik. Régebben vettem Isana vazelint, de az túl nagy adag. Ez a gyógyszertári mennyiség a nyerő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Scarlett11

2019. május 25.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és tényleg egy csodaszer. Télen a kiszáradt számra, orrom alá kentem és pikk-pakk helyrehozta a problémát. Hajvégekre is tökéletesen bevállt, és csak nagyon kevés kell belőle. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

GELOKA

2019. április 3.

Mi intim síkosítóként használjuk. Nagyon csúszós, tartós síkosságot ad. Nem szívódik be bőrbe olyan hamar mint a többi erre a célra használt tartási. 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Emolliensek: Petrolatum