Gyógyszertári

Ár:   200-500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. június 7.

Ár:   200-500 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógyszertárakban kapható vazelin.

lessy0101

2016. május 16.

Ajakápolónak, sarokpuhítónak, hajvégápolónak, szempillaerősítőnek használom és imádom. :)
Ráadásul olcsó, könnyen beszerezhető és nem bántja az érzékeny, ekcémás bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Ráadásul olcsó, könnyen beszerezhető és nem bántja az érzékeny, ekcémás bőröm.

scisneros

2016. április 9.

Igazából mindent felsoroltatok előttem. Én annyit tudnék hozzátenni, hogy ha a nyakatokat (a fül alatti részt) bekenitek vele és aztán fújjátok rá a parfümöt, sokkal tovább érezhető az illata. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

bree

2016. március 10.

Ajakápolóként használom. Sajnos mindig kicserepesedik a szám, muszáj valamivel kenni. Régen labelló-függő voltam, nem vicc, 10 percenként kentem vele a számat...szerintem direkt van benne valami anyag, ami függőséget okoz. Aztán jött a Carmex, ami ugyan bevált, de elég drága. A vazelin felülmúlja bármelyiket, és a függőségem is elmúlt, kenem most is a számat, de közel nem annyiszor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

bugosgizi

2016. február 18.

Elég jó multifunkcionális termék. Használom napi szinten. Az ekcémás ujjamra és betegség esetén a számra és a kidörzsölt orromra. Száraz könyök rendbehozásában is verhetetlen. Tudom hogy mű és társai... De manapság mi nem az?
Viszont ezen kívül minden irritálja a bőröm. Pedig sok sok jó krémem van otthon. Elég elkeserítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

stimea

2016. január 17.

Nagyon jó! A szám elég száraz de imádom a rúzsokat viszont ez nem a legjobb kombó. Sok mindent kipróbáltam de leginkább a vazelin tette helyre az ajkaimat :) Rúzsozás előtt egy kicsivel (és sokszor éjszakára is) bekenem és búcsút is mondhatok a kicserepesedett ajkaknak. Ezen kívül a sarkamra is szoktam kenni majd zoknit húzok a lábamra és hagyom, had puhítsa szépen a sarkamat. Nyáron a szandálos időszakban nagyon bevált. Ajánlanám mindenkinek, akinek nem váltak be a drogériás ajakápolók és/vagy a sarokpuhítók! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

guppi666

2015. november 25.

A Jolly Joker! Nem is tudok mit írni, hiszen előttem már leírtàk, csak csatlakozni tudok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

sugarcane

2015. november 8.

Szegény vazelin, sok támadásnak lett kitéve az utóbbi időben, kap hideget-meleget.
Voltak fenntartásaim voltak vele szemben, de miután szinte mindent kipróbáltam a kezdődő szarkalábaimra és semmi nem segített, végül felé fordultam.
Éjszakára szoktam felkenni, nappalra mást használok, mert attól azért tartok, hogy ha folyamatosan csak ezt használom, akkor nem lélegzik alatta a bőröm.
Azt kell mondjam, eddig remek a hatása, a szem környéki ráncaimat szinte kivasalta!
Ajakápolóként is jól teljesít, csak dicsérni tudom, nagyon jól puhít és nem engedni kiszáradni a ajkakat. Legjobb.
Eddig csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 8.

Eddig csodaszer.

Vdalma

2015. augusztus 1.

Nekem 1 db eos ajakbalzsamom van, ha kifogy, egyszerűen csak ujratöltöm ezzel, meg egy csepp szörppel, és kész! Sok mindenre jó, és sokáig kitart! Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Regi84

2015. július 1.

Futáshoz használom rövidnacis időben, így nem dörzsölődik ki a combom, ha előre bekenem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Frizsu

2015. június 5.

Mindenre jó! Ajak, kéz, könyök, sarok, hajvégek, orr környéke. Eddig ezeken a helyeken próbáltam, 100%-os az eredmény!
Plusz tipp! Télen a kutya mancsát séta előtt és után (persze lemosás után) kend be, így nem csípi ki a só!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Emolliensek: Petrolatum