Egyéb

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Sompi1, Módosítva: 2019. április 26.

Ár:   22 000 Ft

Fejjegyek: narancshéj, citrusok, grapefruit, tömjén

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, indiai jázmin, toszkán írisz, borostyán

Alapjegyek: labdanum, pacsuli, borostyán, fás jegyek

Soraya

2020. június 27.

Évekkel ezelőtt egy keleti üzletben vásároltam meg kisebb kiszerelésben, dubai parfümként árusították, golyós parfume verzióban. Ez az illat valami mennyei! Nagyon szeretem az orientális illatokat. Ez a parfüm olyan kifinomult, elegáns, meleg hatású volt, és tényleg visszahozza a színházi milliőt. Anno újra is vásároltam. Sajnos, már elfogyott. Azóta sehol nem láttam. Hiányzik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

Pamador

2019. július 3.

Nekem ez az illat az istenkirályság. Régóta kísért egy bizonyos illat, ami a színház világát idézi. Nagy nehéz, bársony függöny, sminkelt arcok, titokzatosság. És hozzá ez a megfoghatatlan illat, ami valószínű az ámbrának köszönhető. Rabul ejtett. De kegyetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 3.