Egyéb

Ár:   €16   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nygigi, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Ár:   €16

Illatcsalád: virágos - elegáns

Fejjegyek: bazsalikom, citromverbéna, ibolya levelek, keserű narancs, petitgrain

Szívjegyek: gyöngyvirág, jácint, szegfű

Alapjegyek: ciprus, kasmírfa, nőszirom

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nygigi

2020. szeptember 9.

A Carolina Herrera Good Girl tökéletes másolata baráti áron. Nekem túl erősek az ilyen illatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 9.