Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eduska, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Eduska

2013. február 26.

Nagyon durván ki volt száradva és repedezve a sarkam. Kiszaggatta a harisnyáimat, beleakadt mindenbe, valamit muszáj volt kezdenem vele... Először egy hagyományos őskori sarokreszelővel próbálkoztam, ami egyáltalán nem vált be. Aztán véletlenül megláttam ezt a kis cukiságot (nekem vidám virágmintás van) és egyből megvettem, mert olyasmi kialakítású, mint a Ped Egg, amit nagyon sokan dicsérnek. Igaz azt nem próbáltam, de ezzel nagyon elégedett vagyok. Beáztatva a lábat, vagy anélkül is lehet használni, attól függ mennyire súlyos a helyzet. Nekem pár használat után gyönyörű lett a lábam. Utána bekenem testvajjal vagy Baleás bőrkeményedés elleni krémmel és zoknit húzok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.