Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók

• könnyű használat
  • ergonomikus kialakítás
  • biztonságos, kényelmes lábápolás
  • eltávolítja a száraz, repedezett bőrrészeket
  • két precíziós fokozattal

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lino

2013. szeptember 26.

Kuponvilágos kuponnal vettem meg a múltkor Anyukámnak. Én csináltam meg vele a lábát és a végén örömmel konstatáltuk hogy jó kis készülék ez. Nagyon puha lett tőle a lába és szépen leszedte a bőrkeményedést.
Fontos észrevétel hogy ha hozzányomod a bőrhöz akkor leáll. Ez nem hiba, ez azért van hogy nehogy megsérülj. Ki kell tapasztalni hogy éppen csak hozzáérjen a bőrhöz a készülék és akkor szépen dolgozik. A másik megfigyelés hogy először én is rosszul tettem bele az elemeket és nem működött. Elsőre nem igazán egyértelmű az elemek behelyezése, de kis odafigyeléssel rá lehet jönni.
Laci az általad belinkelt oldalakon is ezekkel a problémákkal küszködnek, de azt nem értem hogy Te mi alapján pontozod le a készüléket ha nem is használtad?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Laci

2013. szeptember 9.

Szerintem egy kalap kakit sem ér, ismerősöm is rendelt, de ment is vissza. Ajánlom elolvasni, megtekinteni eme fantasztikus termék dicsőitő szavait. Kár, hogy lehet adni rá csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Lolita

2013. szeptember 9.

Micsoda meglepetés volt ezt itt látni! :D Ilyen készüléke van anyukámnak, és volt szerencsém kipróbálni. Először ijesztőnek találtam, hogy mégis mennyire fog ez reszelni, olyan gyorsan forgott. De összeszedtem a bátorságom, és kipróbáltam. A használata egyszerű, csak oda kell érinteni a talp adott pontjához. Érzésre olyan semmilyen, az ember érzi, hogy valamit művel, de ennyi. Azt kell mondanom, hogy hatékony! :) Leszed mindent, és csak a pihi-puhi láb marad. Jobb, mint azok a habköves sarokreszelők, ráadásul kevesebb a munka is vele. Mindenképp megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.