Perfect Nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: o0.rebekap.0o, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   körmös szalonok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

rosetta5

2015. május 15.

A legjobb fedőlakk! Szépen lehet vele dolgozni, gyorsan szárad és iszonyat tartós! A piros lakkomra kenve egy hétig is tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

PAncsi79

2015. február 2.

Kíváncsiságból vásároltam meg, mert az egyik kolléganőm nagyon dícsérte.
Nos, valóban hihetetlenül gyorsan szárít, rákenem a 2 réteg színes lakkra és nemsokára nyomdázhatok is rá, olyan keményre szárítja.
A fényével azonban nem vagyok kibékülve, szerintem messze nem olyan szép a fénye, mint az Essence BTGN-é.
Arról nem is beszélve, hogy elmaszatolja a körömnyomdát, de ezt nem rovom fel neki, valószínűleg nem is acélból gyártották, hogy megóvja az alkotásunkat.
Viszont a nem szép fény miatt én mindig használok fölé BTGN-t (színes lakk + ez + körömnyomda + Essence BTGN),
ezért csak 4 csillagot kap

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Kíváncsiságból vásároltam meg, mert az egyik kolléganőm nagyon dícsérte.
ezért csak 4 csillagot kap

snowyfairy

2015. január 4.

A legjobb fedőlakk amit valaha használtam. Gyorsan szárad, és a finishe mint a géllak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Emulgeálószerek: Hydroxypropylcellulose
Illatanyagok: Isobutyl Acetate, Ethyl Acetate, MEK, Xylene