Egyéb

Ár:   Ł7.99   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. március 26.

Ár:   Ł7.99
Kategória:   Egyéb

Mini parfümhordozó utazásokra. Csak szedd le a parfüm spray-ének a tetejét, illeszd a Pod alját a pöcökre, és pumpáld bele a parfümödet. Máris kész az utazásra.

NyBetti

2020. július 10.

Nagyon jó kis cucc, én sokkal jobban szeretem mint aminek a tetejét kell leszedni és átfújkálni.
Még soha nem folyt ki, nem is párolog, könnyű szállítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Még soha nem folyt ki, nem is párolog, könnyű szállítani.

Leona11

2020. július 10.

Könnyen kezelhető, nem folyik, kenyelemesen elfer a taskaban, nem nehez, praktikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 10.

anetta.filip

2020. február 11.

Ez egy nagyon hasznos kis cucc azoknak, akik nem akarják magukkal cipelni a nagy parfümös üveget. Azt vettem észre, hogy inkább be se fújom magam, otthagyom a polcon a parfümöket, viszont így meg feleslegesen állt a pénzem a bennük, vagy egyenesen tönkre is mentek a sok állásban. Először drágának találtam, de most már 3 db-ot birtokolok belőle, fekete, ezüst, arany színben. Nagyon ügyesen belepumpálható az 5 ml parfüm, kb. fél perc alatt. Az első hadműveletnél ugyan totálisan belespricceltem a parfümöt mind a két szemembe, tehát óvatosan kell csinálni, odafigyelve, hogy ne ugorjon ki a pöcök a helyéről. A tetőrész nem lecsavarható, és vannak olyan parfümök, amelyeknek a teteje nem sablon méret, ezàltal sajnos nem pumpálható bele se alul se felül. Ettől függetlenül ez egy csodás találmány, nagyon örülök, hogy megvettem. Nem folyik, nem ereszt sehol, viszont szépen teríti az anyagot. Ezek az első meglátásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

alea

2019. augusztus 24.

Én a Müllerben vettem kb. fél éve. Habár akkoriban sajnáltam kiadni rá a pénzt, utólag már abszolút megérte beszereznem egyet, azóta sokkal gyakrabban használom a parfümjeimet. Korábban csak néha-néha jutott eszembe magamra fújni őket, a nehéz üvegeket pedig nem akartam magammal cipelni, ez a kis üveg viszont kicsi, könnyű, bármelyik kistáskába belefér. Nagyon könnyű újratölteni, szerintem megéri beruházni rá, habár egy kicsit húzós az ára, én nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Lina14

2019. március 23.

Én DMben találtam rá a fújókája abszolút rendes spricni, könny belepumpálni az anyagot és nem folyik. minennapokon hordozom magammal ha frissítenem kell a parfümöt, de nem akarom az egészet cipelni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.