Egyéb

Ár:   1480 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Misa, Módosítva: 2021. május 31.

Kategória:   Egyéb

A praktikus tölthető parfümszóró könnyű és tárolható, úgyhogy egyszerű mindenhová magával vinnie.

• nagyon könnyű – mindig magunknál tarthatjuk
  • nők és férfiak számára is alkalmas dizájn
  • könnyen tölthető
  • különböző színekben

Misa

2021. június 7.

Nekem nagyon bevált, vettem belőle kettőt. Könnyű megtölteni, nem ereszt, a kupakja is jól záródik. Nagyon finoman porlasztja a parfümöt, az adagolója teljesen jól működik. Viszonylag olcsó, és jól néz ki, a kompakt mérete miatt pedig tényleg nagyon táskabarát. A felirat szerintem hamar le fog kopni róla, de ez megbocsátható. Nem bántam meg, és így a nagy kiszerelésű parfümjeimet nem kell a táskában cipelnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.