Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Dori14, Módosítva: 2014. február 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gránátalma magolaj az egyik legértékesebb bőrápoló olaj. Gazdag antioxidánsokban, más néven polifenolokban, melyek megkötik a szabad gyököket, így elősegítik a bőr regenerálódását. A gránátalma magolaj tartalmazza a ritka punicinsavat, valamint magas arányban linolénsavat is. Így nemcsak táplál, de hidratál is, feltölti a bőr mélyebb rétegeit, visszaadja rugalmasságát. Kiváló anti-aging (öregedésgátló) hatású.

A shea vaj szintén kiválóan ápolja a ráncos, érett, száraz, neurodermitiszes bőrt, hidratáló, nyugtató, regeneráló, és gyulladáscsökkentő hatású. Előszeretettel használják az ekcéma és a pikkelysömör enyhítésére.

A hatás fokozása érdekében került bele grapefruitmag kivonat is, ami szintén lassítja az öregedést. Egyedülálló összetétele erős rothadásgátló hatást mutat. A grapefruitmag kivonat javítja az érzékelést és a kedélyt, általában fokozza az életkedvet. Ezen túlmenően a grapefruit héj anyagainak általános antiszeptikus hatása vannak.

A levendula oldja a belső feszültséget. Hasznos reuma ellen, de alkalmazható ekcémánál, gombás fertőzésekre és fehérfolyásra is. A geránium erősítő, általános gyengeségre jó, gyulladásgátló, sebgyógyulást segítő. Jó pattanásra, pörsenésre, ekcémára, bőrélősködők ellen.

A szantálfa fertőzésellenes, gyulladásgátló és immunerősítő hatással bír. Bőrbetegségre, bőrviszketésre kitűnő. A citrom gyógyítja a sebeket, viszketéscsillapító. Baktériumölő, élénkítő, erősítő, nyugtató.

A mandarin és a fenyő szintén a bőrregenerálást segíti. A fenyőt reumás panaszok, köszvény és lábizzadás esetén használjuk. A mandarin jótékony hatású idegesség, feszültség, kimerültség esetén.

Kiszerelés: kb. 100 g