Egyéb

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shopaholic, Módosítva: 2021. március 24.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Tiszta, természetes, illatos, magas minőségű növényi alapanyagokból, alacsony hőmérsékletű vízgőz-desztillációs eljárással létrehozott termék. A készítményt az esti-éjszakai pihentető alvás mellé ajánljuk, mivel a nyugalmi állapot elősegíti a regenerációs folyamatok lefolyását. Aktív vírusfertőzésnél nappali használata is javasolt!

Shopaholic

2021. március 17.

Bár koronavírusos (a leírás szerint ennek leküzdésében segít) nem voltam, de volt alkalmam kipróbálni a terméket. Nagyon erős illata van, ezért a helyiség területéhez mérten kell alkalmazni, mert ha sokat csepegtetünk, akkor zavaró lehet, egyébként kellemes, friss illata van. A COVID okozta nehézlégzésen nem tudom mennyire segítene, de a megfázásos/köhögéses tüneteim sokat javultak a használata mellett. Általában napokig tart az éjszakai fulladásos köhögés ha beteg vagyok, de ezzel az olajjal 1 éjszaka alatt szinte teljesen elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Illatanyagok: Geranial, Limonene, Citronellol, Eucalyptol, Pinene, beta-PINENES, Eugenol, 3-Carene, Camphene, Myrcene

Az eukaliptol, vagy másnéven cineol, az eukaliptuszolaj fő összetevője. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint denaturáló (az alkoholtartalmú kozmetikumokat élvezhetetlenné tevő) és tonizáló  hatású összetevő, valamint illatanyag. Bár fájdalomcsillapító, antiszeptikus tulajdonsággal is bír, Paula Begoun szerint oxigénnel érintkezve bőrirritációt okozhat.