Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• A PlayWorld nedves törlőkendő nélkülözhetetlen minden pelenkacserénél.
  • Gyengéden tisztítja és ápolja a baba bőrét a hajlatokban is.
  • Nem tartalmaz alkoholt.
  • Újszülött kortól használható.
  • Praktikus visszazárható műanyag kupakja révén hosszan megőrzi a kendő nedvességét és finom illatát.
  • Lap mérete: 150x190mm

Kiszerelés: 64db /csomag (zöld); 90 db /csomag (kék),120db /csomag (narancssárga)

alexandra_domotor

2015. január 30.

Nagyon szerettem, csak a környéken már nem kapható, így másra váltottam. Mindig a kéket(90db-os) vettem. Ár/érték arányban is szuper. Nincs rossz szaga/illata. A kendők kellemesen krémesek/nedvesek. Engem nem irritált, pedig elég kényes a bőröm. Mindenre használtam(sminkletörlés, kéztörlés stb)
Feleslegesnek tartom a drága sminklemosó kendők megvásárlását, mert nem túl nagy a különbség, csupán annyi, hogy azoknál nekem volt kipattogás és alig van bennük pár kendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.