Egyéb

Ár:   20 000 Ft-100 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: budaikrisztina11, Módosítva: 2019. január 2.

Ár:   20 000 Ft-100 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Plazma Pen egy innovatívabb bőrfiatalító, bőrfeszesítő eljárás, mely hatékony a ráncok, a hegek és a pigmentfoltok korrigálásában.

Plazma Pen plazmakisüléssel nem invazív módon apró sebeket ejt a bőrön. Ezek körül beindul a kollagéntermelődés, a bőr feszesebbé válik. Az elektromos plazma kisülések elégetik, elpárologtatják a magas víztartalmú bőrrétegeket. Összehúzza a kötőszövetet és stimulálja a bőrben a fibroblasztok képződését, ennek köszönhetően fokozódik a kollagén és elasztin termelés.Stimulálja a sejtek működését és ezáltal a bőr megújulását, nem csak a felszínen, hanem a mélyebb rétegekben is. Lógó szemhéjra, szarkalábas apró ráncokra, mérges ráncokra ( a szemöldök közötti) hatásos megoldás.

KezdoManias

2021. február 18.

No, ez most fájdalmasabb volt. A második sorozatomat kezdtem, az első ősszel volt. A doktornő (nem kozmetikus) előre jelezte, hogy kell majd legalább 2 alkalom, és hogy ez nem ad olyan eredményt, mint a szemhéjplasztika. Csakhogy én nem szeretnék műtétet, megha ambuláns is... A plazma, bár drágább és kevésbé látványos, némi szerencsével sokkal gyorsabban gyógyul.

A kezelés hatása látható volt az első kör után is. Néhány nap elteltével irtó lelkes voltam, mert nagyon felhúzódott a szemhéj, de végül valahol középúton állt meg. Maradt minimális pigmentálódás, a bőröm sajna hajlamos erre, de egyáltalán nem volt feltűnő.
Alapvetően már az első körrel is elégedett lettem volna, mert a kellemetlenséget, amit időnként a kialvatlanságtól beduzzadó szemhéjam okozott a beszűkülő látótér miatt, már ez is megszüntette. De ha lúd, akkor legyen kövér, jó lenne, ha lenne egyértelműbb esztétikai eredmény is, most futottam neki a 2. kezelésnek.

Fél órát ücsörögtem érzéstelenítő kencével a felső szemhéjamon, lefóliázva. A kezelés utána indult. Amikor először csinálták, valószínűleg jobban hatott az érzestelenítő, most másodszorra egész kellemetlen volt.

1. nap (a kezelés napja, jan. 16.) : Húzódás, duzzanat/ödéma. Hűtés hűtőhideg (nem fagyasztott) jégzselével néhány óranként. Este antibiotikus kenőcs (Fucicort). A plazma által okozott pöttyök rögtön barnás színűek.

2. nap: Ödéma, reggel nehezen kinyitható szem. Párom mondta, csak azért sem sajnál, ha már én akartam. A lányaim azt kérték, többet ilyet inkább ne csináljak:) Hűtés, antibiotikumos kenőcs 2x vékonyan.

3. Ödéma majdnem teljesen lement, ha a mostani állapotom maradna, happy lennék:) A korábbi tapasztalatom viszont az, hogy a kezdeti "rövidülés" picit kiegyenlitődik. Meglátjuk. Pici viszketés, antibiotikumos kence 2x. Jegelés is volt előirányozva, most nem éreztem szükségét.

4. Ödéma nincs, pöttyök még intaktak. Gyógyszertári kence 2x, 1x LRP Cicaplast

5-6. Ödéma nincs, visszarendeződés sem egyelőre, kitágult a látóterem:) :) :) Pöttyök még a helyükön, néhány apróság távozott csak egyelőre, viszont látszódik, hogy hamarosan elkezdenek "leesni" a pici sebtetők. LRP Cicaplast 2x (van, hogy fényvédős változattal)

7-8. Pöttyök távoztak, alatta rózsaszín, néhány helyen picit érzékenyebb a bőr. Vadul (3-4x) kenegetem cicakenőccsel, és kapott már egy pici EL és fényvédős Elizabeth Arden szemránckrémet is. Még mindig tartja magát az eredmény - az eredeti állapothoz képest látható (persze nem feltűnő) az eredmény. Kb. az, amit szerettem volna. Rmeélem, egy ideig így marad:)

1 hónap elteltével: Az eredmény eddig megmaradt! Bár sebészkéssel biztosan még látványosabb eredményeket lehetne elérni, én elégedett vagyok, sokkal kevésbé fedett a sezmhéjam, és jobban ki is tudom nyitni a szemem:) A bőröm viszont most, a második kezelés után sajnos pigmentálódott valamennyire (erre hajlamos vagyok fényvédelem mellett is), így a bőrgyógyász Eucerin Pigment Control termékeket ajánlott. A fényvédős nappali krémet eddig is használtam hébe-hóba, most a szérummal és az éjszakai krémmel is próbálkozom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

4. Ödéma nincs, pöttyök még intaktak. Gyógyszertári kence 2x, 1x LRP Cicaplast

Kirievi

2021. január 5.

Sajnos nekem nagyon nem vált be ez a szem alatti kezelés, pedig minden előírást betartottam, (jegelés, Bepanten, nem érte víz , illetve Pigment Control krém folyamatos használata) A kezelés utáni kb 2. napra ödémás lett a szemem alja és borzamasan feldagat a teljes szemem, a szemhéjam is és úgy néztem ki mint akit agyonvertek. Jeleztem a problémát a szakembernek - aki a kezelést csinálta, és egyébként nagyon készséges és kedves volt - azt mondta álljak le az Aloe Vera géllel mert valószínűleg azt nem szereti a szervezetem, ilyen előfordulhat. Két nap volt mire a dagadás a szememről lejjebb ment. A piros folt és a szem alatti ödéma azonban nem igazán akart eltűnni a kezelés után 4 héttel sem. Sajnos a nyoma a mai napig - 3 hónap telt el- még mindig látszik, olyan vagyok mint egy panda. Bánom, hogy megcsinltattam, mert bár a bőr szerzezete jobb lett, de ezek a foltok a szemem alatt - ahol a bőr kezelve lett - jobban zavarnak, mint az eredeti állapot. Most pedig keresem a megoldást, hogy mivel lehetne a foltokat eltűntetni .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

Penge

2020. december 17.

Hú, köszi csajok, túl vagyok rajta és nagggyon beduzzadt, vizesedett a második naptól kb a 4-5. napig. A kozmetikus nem adott külön gyulladás csökkentőt , azt mondta ez előfordul, el fog magától múlni. Annyira ronda volt és feszült egészem a fülcimpám vonaláig az arcom , szemem duzzadt volt. Most pár hét után, pici nem vészes pöttyök maradtak még, de azt kell mondjam, sajna nálam kidobott pénz volt... Minden nap fotóztam ,mert az elején szépen felhúzódott a felső szemhéj a kezelés első napján csodás volt....de ennyi. Szóval tök ugyan olyan ,mint kezelés előtt. Szomorú vagyok..... Nem teszem ki magam még egyszer a korrektúra viszontagságainak úgy döntöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 17.

6vilag

2020. november 15.

Nekem egy nagyon aranyos doktornő csinálta. 8 napon keresztül dokumentálnom kellett a változást és elküldeni neki a képeket, utána hetente 8 hétig. Az első három napot azt hiszem, senki sem szeretné látni, mert iszonyúan bedagadt a szemem, körülötte pedig megannyi piros tűszúrás szerű pötty volt található.
Maga az eljárás kibírható fájdalommal járt, hiszen folyamatosan tolta a fájdalomcsillapítót. Utána nagyon szigorú szabályokat kellett betartani, nem érheti víz, napsugárzás, csepegtetni, kenegetni kell. Nekem még pluszban jött hozzá a kalcium tabletta, mert mint kiderült allergiás vagyok a nagy dózisú lidocainra. Kb. 4 nap múlva nyugodott meg a bőr, és nyerte vissza a szemem a gyulladás mentességet.
8 hét után mondhatom, hogy van eredmény, de sajnos, a személyes találkozásunkkor a doktornő azt mondta, kell még egy alkalom.
Hezitáltam is vagy 6 hónapot, mire elszántam magam a 2. kezelésre. De, mivel láttam a két kezeléses képeket, amiket dr. Nő készített a páciensekről, némely esetben már plasztikai sebészeti beavatkozási eredménnyel is felér.
A második alkalomnál is brutál bedagadt, de előbb regenerálódott, kaptam gyógyszert az allergiára.
Egy hét alatt szépen lepotyogtak a beavatkozás varratai. Szebb lett a szemem. A felső szemhéjon a tetoválásom újra szépen kirajzolódik. További elemzés egy hónap múlva lesz esedékes a doktornőnél. Hát már fontolgatom a további ráncaim eltűntetését a szám körűl, ott már bátrabb leszek. 5 csillag, mert még sem kellett vágni, azt egyenlőre megúsztam. Azonban nem örökké tart, ezt is ismételni kell olyan 2 évig tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 15.

Kmitty

2019. november 16.

Sajnos nekem nemhogy a ráncot nem tuntette el, de a nyoma is megmaradt. Augusztus elejen volt a kezeles egy profi es tunderi kozmetikusnal, az "eredeti" geppel, de ugy tunik, az en borom nem toleralja. Most probalom eltuntetni azt a ket csunya, piros foltot a szam mellett. Mondanom sem kell, nem vagyok tul vidam. Szoval ovatosan a kezelessel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

beresregina95930

2019. március 23.

Striáimat eltűntette :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Striáimat eltűntette :)

budaikrisztina11

2018. november 8.

Alig vártam hogy feltölthessem de meg akartam várni a végleges eredményt.. 1 hete voltam ezen a kezelésen. A szemem alatt hatalmas táska és rengeteg apró és erősebb (nevető) ránc. Maga a kezelés kb. 30 percig tartott, érzéstelenítéssel alig érezni valamit az érzékenyebb területen apró tűszúrás érzése. Már akkor látszott hogy húzódik össze a bőröm amikor vége lett a kezelésnek. Van egy hét kb. amíg nem olyan szép hiszen ott a bőr megsérül szóval pöttyös aztán piros stb. de most hogy nekem eltűnt csak a sima alig ráncos bőr maradt. És a durva hogy a táska a szemem alatt eltűnt! Nem hittem el hogy ez ennyire hatásos lehet. A mélyebbre ráncokra ( 2 db. maradt) még egy korrekció ráfér de már így is elégedett vagyok! Aki nem akar botoxot hanem természetes úton ránctalanodni azoknak szívből ajánlom! Jöhet a többi ránc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.