Egyéb

Ár:   20 000 Ft-100 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: budaikrisztina11, Módosítva: 2019. január 2.

Ár:   20 000 Ft-100 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Plazma Pen egy innovatívabb bőrfiatalító, bőrfeszesítő eljárás, mely hatékony a ráncok, a hegek és a pigmentfoltok korrigálásában.

Plazma Pen plazmakisüléssel nem invazív módon apró sebeket ejt a bőrön. Ezek körül beindul a kollagéntermelődés, a bőr feszesebbé válik. Az elektromos plazma kisülések elégetik, elpárologtatják a magas víztartalmú bőrrétegeket. Összehúzza a kötőszövetet és stimulálja a bőrben a fibroblasztok képződését, ennek köszönhetően fokozódik a kollagén és elasztin termelés.Stimulálja a sejtek működését és ezáltal a bőr megújulását, nem csak a felszínen, hanem a mélyebb rétegekben is. Lógó szemhéjra, szarkalábas apró ráncokra, mérges ráncokra ( a szemöldök közötti) hatásos megoldás.

6vilag

2020. május 31.

Nekem egy nagyon aranyos doktornő csinálta. 8 napon keresztül dokumentálnom kellett a változást és elküldeni neki a képeket, utána hetente 8 hétig. Az első három napot azt hiszem, senki sem szeretné látni, mert iszonyúan bedagadt a szemem, körülötte pedig megannyi piros tűszúrás szerű pötty volt található. Még én sem akartam látni, se tükörbe, se a képeket nem néztem meg.
Maga az eljárás kibírható fájdalommal járt, hiszen folyamatosan tolta a fájdalomcsillapítót. Utána nagyon szigorú szabályokat kellett betartani, nem érheti víz, napsugárzás, csepegtetni, kenegetni kell. Nekem még pluszban jött hozzá a kalcium tabletta, mert mint kiderült allergiás vagyok a nagy dózisú lidocainra. Kb. 4 nap múlva nyugodott meg a bőr, és nyerte vissza a szemem a gyulladás mentességet.
8 hét után mondhatom, hogy van eredmény, de sajnos, a személyes találkozásunkkor a doktornő azt mondta, kell még egy alkalom. Egyelőre hezitálok, hogy akarom-e és kibírom-e? De láttam a két kezeléses képeket, amiket dr. Nő készített a páciensekről, némely esetben már plasztikai sebészeti beavatkozási eredménnyel is felér. Már csak erőt kell gyűjtenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

Kmitty

2019. november 16.

Sajnos nekem nemhogy a ráncot nem tuntette el, de a nyoma is megmaradt. Augusztus elejen volt a kezeles egy profi es tunderi kozmetikusnal, az "eredeti" geppel, de ugy tunik, az en borom nem toleralja. Most probalom eltuntetni azt a ket csunya, piros foltot a szam mellett. Mondanom sem kell, nem vagyok tul vidam. Szoval ovatosan a kezelessel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

beresregina95930

2019. március 23.

Striáimat eltűntette :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Striáimat eltűntette :)

budaikrisztina11

2018. november 8.

Alig vártam hogy feltölthessem de meg akartam várni a végleges eredményt.. 1 hete voltam ezen a kezelésen. A szemem alatt hatalmas táska és rengeteg apró és erősebb (nevető) ránc. Maga a kezelés kb. 30 percig tartott, érzéstelenítéssel alig érezni valamit az érzékenyebb területen apró tűszúrás érzése. Már akkor látszott hogy húzódik össze a bőröm amikor vége lett a kezelésnek. Van egy hét kb. amíg nem olyan szép hiszen ott a bőr megsérül szóval pöttyös aztán piros stb. de most hogy nekem eltűnt csak a sima alig ráncos bőr maradt. És a durva hogy a táska a szemem alatt eltűnt! Nem hittem el hogy ez ennyire hatásos lehet. A mélyebbre ráncokra ( 2 db. maradt) még egy korrekció ráfér de már így is elégedett vagyok! Aki nem akar botoxot hanem természetes úton ránctalanodni azoknak szívből ajánlom! Jöhet a többi ránc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.