Egyéb

Ár:   20 000 Ft-100 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: budaikrisztina11, Módosítva: 2019. január 2.

Ár:   20 000 Ft-100 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Plazma Pen egy innovatívabb bőrfiatalító, bőrfeszesítő eljárás, mely hatékony a ráncok, a hegek és a pigmentfoltok korrigálásában.

Plazma Pen plazmakisüléssel nem invazív módon apró sebeket ejt a bőrön. Ezek körül beindul a kollagéntermelődés, a bőr feszesebbé válik. Az elektromos plazma kisülések elégetik, elpárologtatják a magas víztartalmú bőrrétegeket. Összehúzza a kötőszövetet és stimulálja a bőrben a fibroblasztok képződését, ennek köszönhetően fokozódik a kollagén és elasztin termelés.Stimulálja a sejtek működését és ezáltal a bőr megújulását, nem csak a felszínen, hanem a mélyebb rétegekben is. Lógó szemhéjra, szarkalábas apró ráncokra, mérges ráncokra ( a szemöldök közötti) hatásos megoldás.

beresregina95930

2019. március 23.

Striáimat eltűntette :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Striáimat eltűntette :)

budaikrisztina11

2018. november 8.

Alig vártam hogy feltölthessem de meg akartam várni a végleges eredményt.. 1 hete voltam ezen a kezelésen. A szemem alatt hatalmas táska és rengeteg apró és erősebb (nevető) ránc. Maga a kezelés kb. 30 percig tartott, érzéstelenítéssel alig érezni valamit az érzékenyebb területen apró tűszúrás érzése. Már akkor látszott hogy húzódik össze a bőröm amikor vége lett a kezelésnek. Van egy hét kb. amíg nem olyan szép hiszen ott a bőr megsérül szóval pöttyös aztán piros stb. de most hogy nekem eltűnt csak a sima alig ráncos bőr maradt. És a durva hogy a táska a szemem alatt eltűnt! Nem hittem el hogy ez ennyire hatásos lehet. A mélyebbre ráncokra ( 2 db. maradt) még egy korrekció ráfér de már így is elégedett vagyok! Aki nem akar botoxot hanem természetes úton ránctalanodni azoknak szívből ajánlom! Jöhet a többi ránc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.