Egyéb

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Petrence, Módosítva: 2020. május 6.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

"A poly gél ideális minden olyan nő számára, aki saját maguk rendezik a körmüket. Az eljárás egyszerű és a végeredmény meglepő. A poly géllel könnyedén eléri a kívánt hosszúságot és a körmök alakját, és mindezt nagyon rövid idő alatt a mellékelt LED-lámpával. A poly géllel a körmei szilárdabbak és egészségesek lesznek."

A csomag tartalma: 1 x gél, 100 x műanyag köröm, 1 x spatula és ecset, 1 x UV / LED lámpa, 1 x Felhasználói kézikönyv

Petrence

2020. április 28.

Én a vigoshop oldaláról rendeltem 7990 Ft-ért. Lányok! FIGYELEM! NIGHTDRESS.HU-RÓL NE RENDELJÉTEK, nem hozzák ki, és persze előre kell fizetni!!
De visszatérve: Amint hozta a postás, kipróbáltam. Ma tettem csak fel, szóval úgy nézzétek a véleményt. Ha valami változik, akkor update-elek.
Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, tök gyorsan elkészül, és szép az eredmény. Tökéletesen lakkozható, mivel a TIP belső fele teljesen sima, így a köröm felszíne is az lesz. Még az én kézügyességemmel is működik. :) Arra figyeljetek, hogy ne menjen a bőrötökre, mert akkor levegősödik. Gyakorlatilag mint egy rendes műköröm építésnél. Nagyon jól tapad, nem akarnak leesni eddig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.