Egyéb

Ár:   330 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: chhaya, Módosítva: 2017. november 27.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Elpárolgó alkohol hatóanyagú baktericid, virucid és fungicid hatású kézfertőtlenítő gél irodai és háztartási célokra. Segítségével víz használata nélkül fertőtleníthetjük kezeinket. Enyhén illatosított. Bőrápoló és hámregeneráló anyagokat tartalmaz, melynek köszönhetően a bőrt kellemesen frissíti, puhítja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

chhaya

2017. november 17.

Borzalmas!!! Idősek otthonában dolgozó rokonom kapta a napi munkához, ő adott nekem is egy kis üveggel. Rögtön első használat után kipirosodott tőle a kezem, de először nem gondoltam, hogy ez okozza, csak a szokásos téli kézszárazságnak hittem. További egy-két használat után esett le a tantusz, akkor már annyira szárította a bőröm, hogy teljesen kisebesedtem tőle, és napokba telt, mire elmúlt.

(Csak zárójelben jegyzem meg: a fertőtlenítő hatásával kapcsolatban nincs panaszom, azóta is használom kényesebb felületek tisztítására, pl. a laptopról vagy apróbb mütyürkékről nagyon szépen leszedi a szennyeződést, anélkül, hogy károsítaná az anyagot. Csak a kezemet ne érje, azt még mindig veszélyesnek érzem. :D Brutál erős.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.