Egyéb

Ár:   29 990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   29 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Hajformázók

• A kerámia lapba integrált gőzfúvó megóvja hajad a hő okozta káros hatásoktól, miközben hidratálja is azt.
  • Használatával a hajad nem csak egyenes, hanem ragyogó és élettel teli lesz.
  • Gyors felfűtést és egyenletes hőelosztást biztosít.
  • 2 funkcióval: gőz nélkül / gőzzel
  • 6 különböző hőfokozattal, melyet a digitális kijelzőn ellenőrizhetsz! (140°-240°)
  • Ideális minden hajtípushoz, legyen az könnyen, esetleg nehezen kezelhető!
  • Forgatható kábel a könnyebb kezelhetőségért.
  • Wet & Dry lehetőséggel, azaz használhatod nedves, illetve száraz hajon is!
  • Ráadásul egy kattintással egymásra zárhatod a simítólapokat, így könnyen tárolhatod, és bárhová magaddal viheted.
  • Az ion funkcióval pedig csökkentheted a vasalás utáni elektrosztatikus töltést, így kevésbé fog szállni a hajad, és nem kell plusz fixálókkal összeragasztani, károsítani!

RarityRose

2019. november 6.

A legrosszabb hajvasaló amit valaha használtam. Nekem csak rossz tapasztalataim vannak vele.
Zsírosította a hajam + a gőz funkció nem működött
megrázott és sípolt, mikor telefonon panaszkodtam volt, hogy fel sem vették, semmibe vettek kb. Vissza küldtem, hogy cseréljék ki nekem, erre vissza küldték hozzám...
Teljes csalódás és pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Zsírosította a hajam + a gőz funkció nem működött
Teljes csalódás és pénzkidobás.

Kinga1990

2018. szeptember 17.

Sziasztok!
Háááát.....mit is mondjak?! 15 ezer ft-ért vásároltam a pandapiactól "féláron" elvileg, de nemhogy 15 ezret, 5 ezret se ér.
Csak és kizárólag a gőzölős funkciójáért vettem meg ,de csalódás.A maximum gőzölésre állítva is alig jön belőle valamicske gőz...ráadasul ion funkció nincs is rajta.Én próbáltam házilag meghackelni kicsit :D Ráragasztottam a gombjára, (ami gőzt csinálja ha összezárjuk a vasalót) egy kis strasszkövet,hogy magasabban legyen a gomb és jobban benyomja a gőz funkciót,de olyankor is csak köpködi a vizet és szerintem a forró víz roncsolja a hajat, szóval kudarc! Egyedül azért adok 2 csillagot mert ha csak simán használom akkor egyszerűen kivasalja a hajat ,mint más hajvasló,semmi extra,viszont nem ezért vettem,ha sima hajvasalót akartam volna akkor se 15 ezerért vettem volna mert olcsóbban is vannak már szuperek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Sziasztok!

kisizé

2018. március 2.

Már párszor használtam, azért mertem megvenni, mert a fodrászom is alátámasztotta, hogy tényleg nem károsítja a hajat úgy, mint a hagyományos hajvasaló :) sőt, ha valamilyen tápláló folyadékot tölt bele az ember, akkor azt is belegőzöli az ember hajába, sokkal hatékonyabb, mint egy hagyományos hajpakolás, vagy bármi más.
Nos, tényleg működik, szépen simítja az ember haját, szerintem tényleg kevésbé roncsol, jobb állagú lesz a haj tőle :) viszont mivel még a termék hatékonyságáról sem voltam meggyőződve, nem mertem ennél drágábbat venni, ez a legolcsóbb hajvasaló a gőzölősek terén, és ez érződik is. Nyikorog, kissé silány, de pl az nagyon tetszik, hogy van rajta kívül egy kis gumi kitámasztó, amivel le tudom rakni a parkettára még forrón is :) nagyon praktikus
Állítható a gőzölés is, sok hőfokozat is van rajta, könnyen használható (bár a hőmérséklet fahrenheitben van megadva), szóval alapvetően meg vagyok vele elégedve (Figyelem! ebayről jóval olcsóbban is lehet venni, ha szemfülesek vagytok alár 6-7-8 ezerért is be tudtok szerezni egy ilyet) de a minőség nem a legjobb, csak emiatt -1*
ja, és az ionos duma kamu, az nincs rajta :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

ja, és az ionos duma kamu, az nincs rajta :/