Egyéb

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2018. március 8.

Kategória:   Egyéb

100%-os levendula olaj. Felhasználható párologtatóba, aromaterápiás célokra, szaunázáshoz. Nyugtató és lazító hatású.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nessy

2020. március 30.

Aromalámpába nagyon jó, gyorsan betölti a teret, olcsó, de mégis jó minőségű természetes illat.
Párnasprayt is készítettem belőle már többször a túlárazott, semmit sem érő Thisworks pillow spray kiürült üvegébe töltve.
Tisztított víz, Manna kamilla virágvíz, pár csepp Profissimo eukaliptusz illóolaj (de ebből tényleg csak pár csepp) és sok levendula illóolaj, folyamatosan adagolva és próbálgatva, hogy elég intenzív legyen, de ne zavaróan. Ami a Thisworks-nél csak reklámszöveg maradt, most valóság: könnyebben alszom el, nyugodtabb vagyok és kipihentebben ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Helene

2019. április 15.

Ezzel szoktam tisztítani, fertőtleníteni a cica alomtálcáját. Légfrissítésre is szoktam használni. Ár érték arányban nagyon jó, mivel nem találtam még ennél olcsóbbat. Már többször újravásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.