Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BLili, Módosítva: 2018. április 23.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Ez egy olyan maximálisan finom őrlésű por, amelynek a pigmentekhez képest kissé alacsonyabb a színanyag tartalma.

Jellemzői: erősen pigmentált, tartós, jól tapad.

Színe: natúr, magas fényű

CSERE is - Prokop Kata Sminkakadémia Selyemfény Szemhéjpúder
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

silver

2018. július 7.

A KM boxban lévő árnyalatnak (melynek nem tudom se a nevét, se a számát, se semmijét, mert nincs rajta az olcsó kinézetű címkén kívül semmi) halványan derengő aranyos csillogása van - nekem ez túl visszafogott, de valahol meg tudom érteni, hogy egy semleges, diszkrét színt választottak a dobozba, hiszen így biztos nincs olyan ember, akinek ne férne a bele a komfortzónájába. De el kéne felejteni ezt a silány csomagolást. Még a 400 forintos ebayes glitter is, ami ugyanilyen tégelyben jön, le van fóliázva legalább. Már az essence 6 évvel ezelőtti, leggagyibb, vámpíros trendkiadásának pigmentjei is szűkítős tégelyben voltak. Ez a fajta kiszerelés csak arra jó, hogy agyérgörcsöt kapjon tőle az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

BLili

2018. június 17.

KMboxból jutottam hozzá, nekem teljesen egyben volt a termék és szerintem nagyon jó is. Egy komoly este után is ugyanott van, nem csúszik el, nem kopik le, pedig nem vagyok egy nagy sminkelő, semmi fixálót, egyebet nem fújok magamra utolsó lépésként. Szemhéjpúderként is használom, úgy is megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

hógolyó

2018. május 14.

Ezt érti valaki? Vagy nálam nem működik a szöveg értés:
....."pigmentekhez képest kissé alacsonyabb a színanyag tartalma.
Jellemzői: erősen pigmentált,..."
Ha alacsony a szín tartalom mitől erősen pigmentált?
Pont ilyen is. Semmi színe. Én pedig kifejezetten szeretem ezt a színvilágot (szemceruza és erős spirál híve vagyok.. ); de ez kuka. (kmbox szerzemény)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 14.

Ezt érti valaki? Vagy nálam nem működik a szöveg értés:
....."pigmentekhez képest kissé alacsonyabb a színanyag tartalma.
Jellemzői: erősen pigmentált,..."
Ha alacsony a szín tartalom mitől erősen pigmentált?

s05

2018. május 14.

En is KB boxbol jutottam hozza, sajnos a csomagolas miatt en is lepontozom, mert - nem szepitek - gagyi. Egy atlatszo muanyag dobozkan egy csale matrica- ennyi. Semmi info a termekrol. Drogeriakban/kozmetikaban tartosabb muanyag dobozkat adnak a termekmintakhoz. Nekem ugyan nem omlott ki, de szerintem csak szerencses voltam. A pigment szine nekem egy kicsit vilagos, de hetkoznapokra elmegy, viszont mindenkeppen kell ala szemhejalapozo, mert anelkul semennyit nem bir. Szoval igy a boxbol elhasznalom, de biztos nem vennem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Nicolett022

2018. május 9.

KM boxos, de nálam nem borult ki, egy kósza csillámot sem találtam hálistennek a kis tégelyen kívül. Szemhéjpúdernek kevés, viszont highlighternek és rúzs fölé egy kis extra csillogásnak tökéletes lesz, bár magamtól nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Csobanka

2018. május 5.

Én is a KM dobozból szereztem be. Nekem nem ömlött ki, egy nagyon halvány rózsaszín árnyalatot kaptam. The Balm overshadow minőségű termékre számítottam de sajnos közelében sincs annak. Egész nap tartós, amiért a korrektorom, mint szemhéj púder bázis lehet a felelős. Színt nem igazán ad, kezdőknek, világos bőrűeknek elmegy. Én is szívesen nyúlok majd utána de sajnáltam volna, ha pénzt adok ki ezért mert ennél pigmentáltabb termékre van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Kremcica

2018. április 30.

Szintén Km boxos. :) Hasonlóan jártam én is, nem borult ki teljesen de a többi terméken és a doboz alján ott csillogott. Mikor kinyitottam egyből láttam hogy laza a kupakja, egy ragasztócsík vagy műanyag zárás mindenképpen kellene rá. A másik gond akkor jött elő amikor az első két alkalommal elővettem, a kupakjából és a záró résznél egy csomó kipotyogott mellé pedig a polcon állt nem ráztam össze. Úgyhogy tégelykéből kiöntöttem egy tiszta visszazárható fóliába (mint a tavalyi Kap mintánál). Kellene bele egy szűkítő is, mert ez így nagyon veszteséges. Akármilyen finoman érintettem bele az ecsetet még egyszer annyi ment mellé. Maga a por egyébként szép, tiszta enyhén pigmentált finom csillámpor. Önmagában nekem kevés a szemhéjamra, nem látszik belőle semmi max kiemelőnek jó. Viszont mint highlighter nagyon szép, így fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

CeCeDrake

2018. április 30.

Kíváncsi voltam rá és lecsaptam egy KM boxos eladó példányra.
Már új gazdája van, mert nekem sem jött be.
Nem lenne baj, ha préselt lenne pl.
Így elég fapados.
Csillám csillám hátán.
Sok réteg kell belőle, hogy látszódjon. Nálam a minőség nem itt kezdődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Kíváncsi voltam rá és lecsaptam egy KM boxos eladó példányra.
Már új gazdája van, mert nekem sem jött be.
Nem lenne baj, ha préselt lenne pl.
Így elég fapados.
Csillám csillám hátán.
Sok réteg kell belőle, hogy látszódjon. Nálam a minőség nem itt kezdődik.

torppicur3

2018. április 30.

Km boxban jutottam hozzá, én is úgy jártam, hogy minden csupa csillám lett tőle, úgyhogy az első benyomás nem sikerült túl jól. Nekem kicsit olyan semmilyen, ráadásul inkább a préselt szemhéjpúdert szeretem, úgyhogy még barátkozom vele, hogy mire tudnám használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Blackxentric

2018. április 26.

Nagyon szép a fénye. Bordó szemhéjpúder alá vittem fel és adott neki egy gyönyörű barackos fényt. Önmagában is szép. Úgy gondolom highlighterként is működne, mindenképp ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.