Promod

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andi17, Módosítva: 2013. október 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Vanília párosul puha mandulával, a háttérben pedig friss citrom és fás jegyek húzódnak meg.

dorika32

2013. november 8.

Nagyon jó illata van, de már egy ideje sehol sem találok. Lehet még ilyet kapni egyáltalán? Ha igen, hol?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 8.

Andi17

2013. április 21.

Nem kimondottan vagyok híve az édes illatoknak. Némelyiket már szinte menekülhetetlenül fullasztónak találom, de ez az illat azonnal levett a lábamról. A neve teljességgel hű az illathoz, mint egy fekete csipke kombiné. A vanília annyira finom, annyira diszkrét mégis annyira vonzó, hogy az hihetetlen. Nálam telibe talált a Promod ezzel az illatával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 21.