Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, szupermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Koncsol85, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   drogériák, szupermarketek
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Bőrre és ruhára is fújható. Természetes eredetű hatóanyagot, az eukaliptuszfa olajának kivonatát tartalmazza. Dermatológiailag tesztelt. Már 6 hónapos kortól használható.

hetesiedit

2019. július 9.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a teljesen natúr szúnyogriasztót, mely 6 hónapos kortól alkalmazható. Hatékonyan, jól véd, még akkor is, ha szúnyogfelhő vesz körül minket :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.