Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, Módosítva: 2014. június 24.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 100 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: alma, eper, barack, gyöngyvirág

Ár: 4 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Feketehattyú

2017. január 1.

Az egyetlen parfüm , amit édesanyámtól kaptam.
Őt ismerve biztos vagyok benne , hogy nem az illata alapján , hanem a cuki kis üveg miatt választotta ezt( 20 ml-s).
Azt hittem , hogy mellé lőtt és ez valójában egy férfi parfüm, vagy valami unisex. Sportos- Aquás illat.
Nem illik hozzám, nem tudom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Az egyetlen parfüm , amit édesanyámtól kaptam.
Nem illik hozzám, nem tudom elhasználni.

Birkin22

2016. május 1.

Szerintem ez nálam örök kedvenc, már a testápolóját is megvettem annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Szerintem ez nálam örök kedvenc, már a testápolóját is megvettem annyira jó.

sunbazsi

2015. február 27.

Nemrég kaptam egy üveggel, általában jobban szeretem a "dögösebb" nőcisebb illatokat, de azért elég jó barátságba kerültünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

AkInImOd

2015. január 3.

Első parfümöm volt, és csak nyáron használtam - nagyon szerettem, de a mai napig van belőle, mert néha rettenetesen megfájdul a fejem tőle, és nem tudom minek a függvényében (nem szoktam sokat magamra fújni egy parfümből sem). A sima Natur Sprayét jobban szeretem a mai napig, valószínűleg a kevésbé intenzív illata miatt, de az már elfogyott régen és semerre nem láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

lianex

2014. július 26.

Egy nagyon jól eltalált illat a Pumától, tavasszal és nyáron szeretem használni. Citrusos-vizes-virágos, friss illat, a közepesnél kicsit jobb tartóssággal. Boltban már nem kapható, de internetes parfümériákban még le lehet vadászni egy-egy darabot. Remélem, nem fog végleg eltűnni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

Patus13

2014. június 14.

Imádtam, de sajnos már sehol nem lehet beszerezni. Friss, telt,kellemes illata van és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

d-klaudia

2013. január 9.

nagyon jó sportos illat meglepően hosszan tartó illat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

nagyon jó sportos illat meglepően hosszan tartó illat

WaterLily

2012. október 5.

Papírra fújva nagyon tetszett az illata és utána a kézfejemre fújva is, hát gondoltam beszerzek egyet. Sajnos azonban - nem tudom mitől - borzasztó szaga lett rajtam. Annyira émelyítő volt, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nagyon kellemes illat! És a férfi változata is az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Nagyon kellemes illat! És a férfi változata is az!

xybaBence

2011. augusztus 13.

Nagyon kellemes illata van, én nem használom de nagyon tetszik ha valakin ez van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.