Egyéb

Ár:   4795 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: Bettu, Módosítva: 2021. március 25.

Kategória:   Szépségvitaminok

"Melyik a legideálisabb kollagén számomra? -kérdezheted joggal, mikor kollagén után kutatsz.

Többé nem okoz dilemmát, hogy melyik étrend-kiegészítőt szedd, hiszen a CollaGold többféle, prémium minőségű marhakollagén mellett, még Naticol® tengeri halkollagént is tartalmaz. Ezen kombinációnak köszönhetően a két kollagén típus különböző pozitív hatásai egyetlen termékben fognak összpontosulni.

• Hatékony kollagén szépségkoktél hialuronsavval, cinkkel és C-vitaminnal
  • Kiváló hasznosulás
  • Gyors és csomómentes oldódás
  • Ötféle varázslatos íz
  • Fűvel táplált szarvasmarhából – Omega3 zsírsavakban és CLA-ban gazdag
  • Cukormentes, laktózmentes, szójamentes
  • Kiváló aminosav profil (9 esszenciális aminosavból 8-at is tartalmaz)
  • Többféle, prémium minőségű marhakollagén Omnicol™-lal és Naticol® tengeri halkollagénnel
  • 1-es és 3-as típusú kollagénforrás"