Egyéb

Ár:   3315 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Terkabarka, Módosítva: 2020. október 21.

Fejjegyek: bors, dohány

Szívjegyek: kakaó, dohány, tonkabab, vanília

Alapjegyek: fás tónusok, szárított gyümölcs

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Terkabarka

2020. október 22.

Tom Ford Tobacco Vanille tökéletesen sikerült mása.
Bár maga az illat nem igazán nekem való, annyira jól hozza az eredetit, hogy simán megérdemli az 5 csillagot.

Mindig ódzkodtam a másolatoktól, főleg az olcsó másolatoktól, mert még ha fújás után hozzák is a keresett illatot, nagyon hamar átváltanak igazi olcsóparfüm szagba, vagy jobb esetben csak simán eltűnnek, mint a kámfor.
Ezt is csak azért rendeltem meg, mert az eredetit nem túl könnyű szaglászásra megtalálni (csak pár D-ban van Bp-en is), így gondolotam, ezen megnézem, kb milyen illat lehet,és ha tetszik, megrendelem vakon a TV-t.
Nagyon kellemes csalódás volt ez a kis remekmű, mert amellett, hogy tökéletesen hozza a TV-t (összehasonlítottam papíron, bőrön is), még hihetetlenül tartós is (12+ órás), és egyáltalán nem vált át olcsó szagba, végig hozza a várt illatot.
Jó szívvel ajánlom a TV rajongóknak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

Tom Ford Tobacco Vanille tökéletesen sikerült mása.

Jó szívvel ajánlom a TV rajongóknak