Egyéb

Ár:   3315 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Bellana, Módosítva: 2020. december 7.

Dior Poison Girl parfüm utánzat

Ár: 3500 , Eladó: eternity
Állapot: 50 mo, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: +pk elore utalas utan

eternity

2021. szeptember 11.

Update: baromii tartós, szuper dupe, de nem az én illatom. Aki Poison Girlt akar venni, ezt vegye-fel
Is tettem, mas orulni fog neki. Most kezdem el használni ( A Saphir Prestige CM klónja nagyon gyengén szerepel a tartósságot illetően)-megrendeltem kb vakon, egyszer szaglásztam az eredetit az üzletben-nem nagyon maradt meg semmi emlékem, csak hogy vmi édes.
Nagyon édes, sokan írják, hogy Black Opium a kávés beütés nélkül, van benne igazság, mint abban is, hogy van benne némi eredeti Poison vonal is. Ezt nem tenném fel mindenhova, pl. hivatalos helyre semmiképpen. A tartósságon fog amúgy múlni, hátha ez nem hasal el, mint a Saphir-os társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 11.