Egyéb

Ár:   3315 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: RachelNews, Módosítva: 2020. január 23.

Fejjegy: rózsa

Szívjegyek: orchidea, vanília

Alapjegyek: tömjén, licsi, papirusz, praliné

RachelNews

2020. január 23.

Ez a kis üvegcse a Lancome Tresor La Nuit alteregója. Nagyon tartós, isteni édes illat.
Imádom az eredeti Tresor La Nuit-ot is, de ennek jóval barátibb az ára. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.