Purlisse

Ár:   $24   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: GyongyiCsoban, Módosítva: 2020. április 28.

Ár:   $24
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű, olajmentes krém görögdinnye, aloe vera, uborka, és fehér tea kivonattal.

umpalumpa

2019. december 14.

Igazán kellemes kis balzsamos állagú alap hidratáló. Szilikonosnak tűnik, amit úgy érzel meg fog ülni a képeden, de nem így van, nagyon hamar eltűnik a bőrben, kellemes, hidratált érzést hagyva. Nagyobb mennyiség után picit ragad, de ehhez tényleg sok kell. Melegben magában is elég lehet, ilyenkor meg kenek alá szérumot, fölé még egy kevés testesebb krémet az orcáimra. Nem irritált, nem húzódozott utána, a tubuska könnyen préselhető.
Az illatát nem mondanám dinnyésnek, de nem rossz. Nekem kicsit édes (nem vagyok édes illat rajongó) és a végén már untam. Szerintem illatmentesen újra venném. 4 és fél csillagra tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.