Egyéb

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyuszikaaah, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

3 lépésben alkalmazandó UV/led fényre kötő, leoldható géllakk.

Nyuszikaaah

2020. augusztus 22.

Egy kínai üzletben találtam, rengeteg csodaszép árnyalatban kapható. Sajnos leírást nem találtam róla, sőt! Az egész interneten nem találtam róla semmit. Legtöbbször csak 2, de legfeljebb 3 rétegben szépen fed. Még a magamfajta remegő kezű amatőr is képes szépen felkenni. Nem folyik a bőrömre, nem göröngyösödik még napok múlva sem. (ami a Born pretty - nél előfordul)
Az olyan körmösöknek is ajánlom, akik nem ragaszkodnak egy - egy márkához. Szerintem nem lesz rá panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.