Egyéb

Ár:   650 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: raramusic, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csiganyálka kivonatot tartalmazó szérum

Gyorsan felszívódik, kicsit géles allaga van. Utána puha bőrt kapunk, késlelteti a bőröregedést, miközben  táplálja és nyugtatja azt.

Lory

2018. július 15.

Valami 5-600 ft-ért rendeltem,hogy ezt is próbáljuk ki-alapon :))Most fog elfogyni az üveg tartalma,amit 1 hónapja használok,heti 4-5 alkalommal.Különösebb változást nem látok a bőrömön,az eddigiekhez képest.Felkenés után talán a szem körüli szarkalábakat tölti fel egy picit de mivel nem mély ráncok ezek szerencsére,így a változás sem lehet annyira szembeötlő.Úgy gondolom,inkább megelőző,szinten tartó hatása lehet,bár az is igaz,hogy a 10ml elhasználásával egyáltalán nem biztos,hogy bármi hatást ki is kellett volna fejtenie,mert nagyon kicsi ez a mennyiség.Ami viszont nagyon jó benne,hogy 100%-ban beszívódik és azonnal,olyan szinten,hogy elkenni is alig van idő,mert a hűlt helyét kenegetem a szérumnak :))Így viszont bármilyen rutinba nagyon könnyedén beilleszthető,bármi alá ki lehet próbálni.A tisztítás,tonizálás utáni első lépésként érdemes,kihasználva a teljes beszívódási képességét,mivel így a használata után is "csupasz" bőrfelületre kenhetjük a következő fázisát a rutinunknak.Azt a pár száz forintot nem sajnálom még kísérletezésre sem amit kiadtam érte és a szinten tartó hatása pedig úgyis csak jóval később derül ki.Úgyhogy én lehet hogy veszek még belőle,elfér a rutinomban :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.